Leírás
Ismerd meg a tökéletes és ápolt szakáll titkát! Vágd, trimmeld és formázd szakálladat vagy borostádat a BaByliss T861E Beard Master szakállvágó segítségével! Nagy teljesítményű, vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő szakállvágógép, mely csúcsminőségű rozsdamentes acél pengékkel van felszerelve, ezáltal a vastag szálú szakállal is könnyedén megbirkózik.
Fedezd fel a borotválkozásban lévő kalandot és felejtsd el a velejáró mindennapi szenvedést!
Penge típusa: rozsdamentes acél
*Ez az akkumulátoros szakállvágógép, csúcsminőségű rozsdamentes acél pengékkel van felszerelve, ezáltal a vastag szálú szakállal is könnyedén megbirkózik.
Penge szélessége: 34mm
A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak.
A szakállvágó használható vezetékkel és vezeték nélkül is!
Teljes töltési idő, vezeték nélküli működéshez: 8 óra 60 perc vezeték nélküli működési időt biztosít.Vágáshossz: 24 féle méretben
Válogass kedvedre a könnyen kezelhető 24 féle vágáshossz között 0,5mm-es precizitással!
Beállítható vágáshossz mérete: 0,5-12mm között
Toldó fésűk száma: 1db
A levehető vágásirányító 1-12mm között alkalmazható.
Hossz szabályozás: tekerő tárcsával könnyedén
Egyéb jellemzők:
- LED jelzőfény
- eltávolítható és mosható pengék
Plusz kiegészítő:
- tisztítókefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 16 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 1 db |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 24 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 12 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 60 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Fekete-Piros |
| Tartozék fésűk száma | 1 |
| Töltési idő | 480 perc |
| Töltöttségi szint kijelző | Nem |
| Tömeg | 0.11 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Ismerd meg a tökéletes és ápolt szakáll titkát! Vágd, trimmeld és formázd szakálladat vagy borostádat a BaByliss T861E Beard Master szakállvágó segítségével! Nagy teljesítményű, vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő szakállvágógép, mely csúcsminőségű rozsdamentes acél pengékkel van felszerelve, ezáltal a vastag szálú szakállal is könnyedén megbirkózik.
Fedezd fel a borotválkozásban lévő kalandot és felejtsd el a velejáró mindennapi szenvedést!
Penge típusa: rozsdamentes acél
*Ez az akkumulátoros szakállvágógép, csúcsminőségű rozsdamentes acél pengékkel van felszerelve, ezáltal a vastag szálú szakállal is könnyedén megbirkózik.
Penge szélessége: 34mm
A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak.
A szakállvágó használható vezetékkel és vezeték nélkül is!
Teljes töltési idő, vezeték nélküli működéshez: 8 óra 60 perc vezeték nélküli működési időt biztosít.Vágáshossz: 24 féle méretben
Válogass kedvedre a könnyen kezelhető 24 féle vágáshossz között 0,5mm-es precizitással!
Beállítható vágáshossz mérete: 0,5-12mm között
Toldó fésűk száma: 1db
A levehető vágásirányító 1-12mm között alkalmazható.
Hossz szabályozás: tekerő tárcsával könnyedén
Egyéb jellemzők:
- LED jelzőfény
- eltávolítható és mosható pengék
Plusz kiegészítő:
- tisztítókefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 16 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 1 db |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 24 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 12 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 60 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Fekete-Piros |
| Tartozék fésűk száma | 1 |
| Töltési idő | 480 perc |
| Töltöttségi szint kijelző | Nem |
| Tömeg | 0.11 kg |
| Trimmer | Igen |
