Leírás
LEÍRÁS:
- Felülfagyasztós kombinált hűtőszekrény 250 liter
- Energiaosztály: E
- Szín: Fehér
- Márka: Beko
- Digitális kijelző: Nincs
- Hálózati csatlakozókábel: Van
- Világítás: Van
- Cserélhető ajtónyílás: Igen
- Hűtőtér térfogat (L): 204
- Fagyasztótér térfogat (L): 46
- Rácsos palacktartó: Nincs
- Antibakteriális bevonat: Van
- Frissentartó fiók: Van
- Szélesség:
- 54 cm
- Magasság:
- 160.6 cm
- Mélység:
- 57.4 cm
- Súly: 46,5 kg
- Nofrost: Nincs
- Beépíthető: Nem
- Okos készülék: Nem
- Zajszint: 37 dB
Paraméterek
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 183 KWh/év |
| Fagyasztó térfogat | 46 l |
| Hűtő térfogat | 204 l |
| Magasság | 160.6 cm |
| Márka | Beko |
| Mélység | 57.4 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 250 l |
| Tömeg | 46.5 kg |
| Zajszint | 37 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Felülfagyasztós kombinált hűtőszekrény 250 liter
- Energiaosztály: E
- Szín: Fehér
- Márka: Beko
- Digitális kijelző: Nincs
- Hálózati csatlakozókábel: Van
- Világítás: Van
- Cserélhető ajtónyílás: Igen
- Hűtőtér térfogat (L): 204
- Fagyasztótér térfogat (L): 46
- Rácsos palacktartó: Nincs
- Antibakteriális bevonat: Van
- Frissentartó fiók: Van
- Szélesség:
- 54 cm
- Magasság:
- 160.6 cm
- Mélység:
- 57.4 cm
- Súly: 46,5 kg
- Nofrost: Nincs
- Beépíthető: Nem
- Okos készülék: Nem
- Zajszint: 37 dB
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 183 KWh/év |
| Fagyasztó térfogat | 46 l |
| Hűtő térfogat | 204 l |
| Magasság | 160.6 cm |
| Márka | Beko |
| Mélység | 57.4 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 250 l |
| Tömeg | 46.5 kg |
| Zajszint | 37 dB |
Hasonló termékek
GABA GMR-204XE felülfagysztós kombinált hűtő, E energiaosztály, Teljes méret: 204 L, Hűtő mérete: 163 L , Fagyasztó mérete: 41 L, INOX
Cikkszám: GABAGMR204XE
99.890 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-204WE felülfagysztós kombinált hűtő, E energiaosztály, Teljes méret: 204 L, Hűtő mérete: 163 L , Fagyasztó mérete: 41 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR204WE
97.880 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Midea MDRT489MTE01 felülfagyasztós hűtőszekrény 338 L, E energiaosztály, No Frost, Hűtő űrtartalom 254 L, Fagyasztó űrtartalom 84 L, Éves energiafogyasztás 232 kWh, Fehér
Cikkszám: MIDMDRT489MTE01
230.900 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
