Leírás
Kiváló minőségű, elegáns kivitelezésű kerek tortaforma
- Anyaga: szénacél, titánium bevonattal
- Használata egyszerű, a sütemények, sültek nem tapadnak le benne
- Csatos kialakításának köszönhetően könnyebb a használata és a tisztítása is
- Méret: 26cm átmérő, 6,8cm magasság
- Mosogatógépben mosható, könnyen tisztítható
- Tapadásmentes bevonat
- Minden károsanyagtól mentes
Paraméterek
| Anyag | Szénacél |
| Átmérő | 26 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 6.8 cm |
| Térfogat | 2.3 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| • Anyaga | szénacél titán tapadásmentes bevonattal |
| • Méret | 26*6,8 cm |
| • Szín | burgundi |
| • Titan tapadásmentes bevonat | |
| • Nehéz acélból készül | |
| • Stílusos | |
| • Elegáns kivitel, metál külső színnel (Funkcionális és stílusos) | |
| • Könnyen tisztítható | |
| • ECO-barát | |
| PFOA, LEAD, kadmium mentes |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, elegáns kivitelezésű kerek tortaforma
- Anyaga: szénacél, titánium bevonattal
- Használata egyszerű, a sütemények, sültek nem tapadnak le benne
- Csatos kialakításának köszönhetően könnyebb a használata és a tisztítása is
- Méret: 26cm átmérő, 6,8cm magasság
- Mosogatógépben mosható, könnyen tisztítható
- Tapadásmentes bevonat
- Minden károsanyagtól mentes
| Anyag | Szénacél |
| Átmérő | 26 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 6.8 cm |
| Térfogat | 2.3 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| • Anyaga | szénacél titán tapadásmentes bevonattal |
| • Méret | 26*6,8 cm |
| • Szín | burgundi |
| • Titan tapadásmentes bevonat | |
| • Nehéz acélból készül | |
| • Stílusos | |
| • Elegáns kivitel, metál külső színnel (Funkcionális és stílusos) | |
| • Könnyen tisztítható | |
| • ECO-barát | |
| PFOA, LEAD, kadmium mentes |
