Leírás
BERLINGER HAUS BH/9060 Elektromos grill, 1500 W, Metallic Line Burgundy Edition
Elektromos grill, olajcsepegtetővel (1500 W) a Metallic Line Burgundy Edition termékcsalád része. A 1500W teljesítménynek és a 220-240 V 50/60 Hz feszültségnek köszönhetően ez a grill nagyszerű választás a gyors és hatékony grillezéshez.
Az olajcsepegtetővel ellátott grill lehetővé teszi a zsírosabb ételek grillezését is anélkül, hogy a grillfelület elkoszolódna. A 25*15 cm-es lemezméret ideális a különböző méretű ételek grillezéséhez, és a tapadásmentes bevonatnak köszönhetően könnyen tisztítható.
Főbb tulajdonságok és előnyök
Teljesítmény
Az 1500W teljesítménynek köszönhetően gyors és hatékony grillezést biztosít.
Feszültség
A 220-240 V 50/60 Hz feszültségnek köszönhetően a grill szinte bárhol használható.
Lemezméret
A 25*15 cm-es lemezméret lehetővé teszi a különböző méretű ételek grillezését.
Bevonat
A tapadásmentes bevonat megakadályozza az ételek odatapadását, így könnyebb a tisztítás.
Fényjelző
A be- és kikapcsolást jelző fény egyszerűbbé teszi a grill használatát.
Szín
A burgundi színű grill elegáns megjelenést kölcsönöz a konyhának.
Állítható termosztát
Az állítható termosztát segítségével könnyedén szabályozható a hőmérséklet a grillezéshez igazítva.
Panini sajtó és kontaktgrill
Az elektromos grill nem csak szendvicsek, hanem panini, hamburgerek, steakek, csirke, hal, zöldségek és más ételek grillezésére is ideális.
Kivehető csepptálca
A kivehető csepptálca megakadályozza a zsír és olaj a grillfelületre való lecsöpögni, és könnyen eltávolítható és tisztítható.
Hűvös tapintású fogantyú
A hűvös tapintású fogantyú segítségével biztonságosan használható a grill.
Paraméterek
| Bevonat anyaga | Titán |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 12 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 27 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Burgundi |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| • Teljesítmény | 1500W |
| • Feszültség | 220-240 V 50/60 Hz |
| • Lemezméret | 25*15 cm |
| • Tapadásmentes bevonatú lemez | Igen |
| • A be- és kikapcsolást jelzőfény | Igen |
| • Szín | burgundi |
| • Állítható termosztát | Igen |
| • Panini sajtóként, kontaktgrillként vagy beltéri grillként használható | Igen |
| • Kivehető csepptálca | Igen |
| • Nem csak szendvicsekhez! különféle ételek grillezéséhez | hamburgerek, steakek, csirke, hal, zöldségek és még sok más:Igen |
| • Hűvös tapintású fogantyú | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
BERLINGER HAUS BH/9060 Elektromos grill, 1500 W, Metallic Line Burgundy Edition
Elektromos grill, olajcsepegtetővel (1500 W) a Metallic Line Burgundy Edition termékcsalád része. A 1500W teljesítménynek és a 220-240 V 50/60 Hz feszültségnek köszönhetően ez a grill nagyszerű választás a gyors és hatékony grillezéshez.
Az olajcsepegtetővel ellátott grill lehetővé teszi a zsírosabb ételek grillezését is anélkül, hogy a grillfelület elkoszolódna. A 25*15 cm-es lemezméret ideális a különböző méretű ételek grillezéséhez, és a tapadásmentes bevonatnak köszönhetően könnyen tisztítható.
Főbb tulajdonságok és előnyök
Teljesítmény
Az 1500W teljesítménynek köszönhetően gyors és hatékony grillezést biztosít.
Feszültség
A 220-240 V 50/60 Hz feszültségnek köszönhetően a grill szinte bárhol használható.
Lemezméret
A 25*15 cm-es lemezméret lehetővé teszi a különböző méretű ételek grillezését.
Bevonat
A tapadásmentes bevonat megakadályozza az ételek odatapadását, így könnyebb a tisztítás.
Fényjelző
A be- és kikapcsolást jelző fény egyszerűbbé teszi a grill használatát.
Szín
A burgundi színű grill elegáns megjelenést kölcsönöz a konyhának.
Állítható termosztát
Az állítható termosztát segítségével könnyedén szabályozható a hőmérséklet a grillezéshez igazítva.
Panini sajtó és kontaktgrill
Az elektromos grill nem csak szendvicsek, hanem panini, hamburgerek, steakek, csirke, hal, zöldségek és más ételek grillezésére is ideális.
Kivehető csepptálca
A kivehető csepptálca megakadályozza a zsír és olaj a grillfelületre való lecsöpögni, és könnyen eltávolítható és tisztítható.
Hűvös tapintású fogantyú
A hűvös tapintású fogantyú segítségével biztonságosan használható a grill.
| Bevonat anyaga | Titán |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 12 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 27 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Burgundi |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| • Teljesítmény | 1500W |
| • Feszültség | 220-240 V 50/60 Hz |
| • Lemezméret | 25*15 cm |
| • Tapadásmentes bevonatú lemez | Igen |
| • A be- és kikapcsolást jelzőfény | Igen |
| • Szín | burgundi |
| • Állítható termosztát | Igen |
| • Panini sajtóként, kontaktgrillként vagy beltéri grillként használható | Igen |
| • Kivehető csepptálca | Igen |
| • Nem csak szendvicsekhez! különféle ételek grillezéséhez | hamburgerek, steakek, csirke, hal, zöldségek és még sok más:Igen |
| • Hűvös tapintású fogantyú | Igen |
