Leírás
Electrolux EOD3H70X SteamBake 600 Beépíthető sütő aqua clean tisztítással.
Legyen otthon saját péksége! A 600-as sorozatú SteamBake gőzsütővel egy kis gőz hozzáadásával ínycsiklandó muffinokat és tökéletes pitéket készíthet, saját otthonában. De lehet akár sült csirke, lasagne vagy hal a menü, a végeredmény mindig egyenletesen átsütött, omlós belsejű fogás lesz. Egyetlen érintésre.
Egy kis gőzzel minden finomabb lesz A SteamBake funkció használatával tökéletes péksüteményeket készíthet saját otthonában, egyetlen érintéssel. A páradús sütőtérben a tészta szépen megkel, így belseje omlós marad, míg kívül aranybarna, ropogós kérget kap. Nem csak az ínycsiklandó pékárukat élvezheti, hanem az egyenletesen átsült.
Product Benefits & Features
• Sütőfunkciók: alsó sütés, kiolvasztás, grill + alsó sütés + légkeverés , hőlégbefúvás, grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés, felső + alsó sütés • Elektronika funkciói: hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló, idő
• 3 sütési szint
• Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
• Hűtő ventilátor
• Teleszkópos sütősín: 1 szintű sütősín
• Sütő tálcák: 1 szürke zománcozott zsírfelfogó tálca, 1 mély tepsi
• Sütőrácsok: 1 krómozott grillrác
AquaClean: egyszerű tisztítás A sütőtakarításnak nem szükséges nehéz feladatnak lennie – ez a sütő a gőz természetes erejét használja fel a sütőtér tisztán tartásához. Az AquaClean technológia vizet párologtat el a sütő aljából, így a makacs zsír- és étellerakódások fellazulnak, és nem tapadnak le a felületeken.
Precíz programozás a LED kijelzővel. A LED kijelzőn könnyedén nyomon követheti a sütés folyamatát. Egyszerűen beállíthatja a pontos sütési időt, és ellenőrizheti az étel állapotát. Precíz szabályozás, egyszerűen.
Gyors, hatékony és egyenletes sütés. A teljes sütőtérben keringteti a forró levegőt, így az étel egyenletesen sül át, nem kell megfordítani a tepsit sütés közben. A sütő gyorsabban felmelegszik, amivel időt és energiát takaríthat meg.
Könnyen behelyezhető sütőtálcák. Ezekbe a sütősínekbe a teljesen megpakolt tepsik is könnyedén becsúsztathatók. Ráadásul egyszerű őket kiszerelni és tisztítani.
Paraméterek
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Gőzprogram | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 59.4 cm |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 275 ℃ |
| Mélység | 56.9 cm |
| Öntisztítás | Igen |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | 1 szintű |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2990 W |
| Tömeg | 33 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Termékcsalád | SteamBake |
| Gőzsütő | Igen |
| Vezérlés | Benyomható tekerőgomb LED kijelzővel |
| Kijelző színe | fehér |
| Steamify funkció | Nem |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kamera | Nem |
| Tisztítás | aqua clean tisztítás |
| Maghőmérő | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Elektromos csatlakozó | dugvilla |
| Kábelhossz (m) | 1.6 |
| Magasság (mm) | 594 |
| szélesség (mm) | 594 |
| Mélység (mm) | 569 |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 275°C |
| Nettó űrtartalom | 72 L |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2990 |
| Finoman csukódó ajtó | Van |
| Gyerekzár | Nem |
| Megszakító terhelhetősége (A) | 16 |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Electrolux EOD3H70X SteamBake 600 Beépíthető sütő aqua clean tisztítással.
Legyen otthon saját péksége! A 600-as sorozatú SteamBake gőzsütővel egy kis gőz hozzáadásával ínycsiklandó muffinokat és tökéletes pitéket készíthet, saját otthonában. De lehet akár sült csirke, lasagne vagy hal a menü, a végeredmény mindig egyenletesen átsütött, omlós belsejű fogás lesz. Egyetlen érintésre.
Egy kis gőzzel minden finomabb lesz A SteamBake funkció használatával tökéletes péksüteményeket készíthet saját otthonában, egyetlen érintéssel. A páradús sütőtérben a tészta szépen megkel, így belseje omlós marad, míg kívül aranybarna, ropogós kérget kap. Nem csak az ínycsiklandó pékárukat élvezheti, hanem az egyenletesen átsült.
Product Benefits & Features
• Sütőfunkciók: alsó sütés, kiolvasztás, grill + alsó sütés + légkeverés , hőlégbefúvás, grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés, felső + alsó sütés • Elektronika funkciói: hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló, idő
• 3 sütési szint
• Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
• Hűtő ventilátor
• Teleszkópos sütősín: 1 szintű sütősín
• Sütő tálcák: 1 szürke zománcozott zsírfelfogó tálca, 1 mély tepsi
• Sütőrácsok: 1 krómozott grillrác
AquaClean: egyszerű tisztítás A sütőtakarításnak nem szükséges nehéz feladatnak lennie – ez a sütő a gőz természetes erejét használja fel a sütőtér tisztán tartásához. Az AquaClean technológia vizet párologtat el a sütő aljából, így a makacs zsír- és étellerakódások fellazulnak, és nem tapadnak le a felületeken.
Precíz programozás a LED kijelzővel. A LED kijelzőn könnyedén nyomon követheti a sütés folyamatát. Egyszerűen beállíthatja a pontos sütési időt, és ellenőrizheti az étel állapotát. Precíz szabályozás, egyszerűen.
Gyors, hatékony és egyenletes sütés. A teljes sütőtérben keringteti a forró levegőt, így az étel egyenletesen sül át, nem kell megfordítani a tepsit sütés közben. A sütő gyorsabban felmelegszik, amivel időt és energiát takaríthat meg.
Könnyen behelyezhető sütőtálcák. Ezekbe a sütősínekbe a teljesen megpakolt tepsik is könnyedén becsúsztathatók. Ráadásul egyszerű őket kiszerelni és tisztítani.
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Gőzprogram | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 59.4 cm |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 275 ℃ |
| Mélység | 56.9 cm |
| Öntisztítás | Igen |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | 1 szintű |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2990 W |
| Tömeg | 33 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Termékcsalád | SteamBake |
| Gőzsütő | Igen |
| Vezérlés | Benyomható tekerőgomb LED kijelzővel |
| Kijelző színe | fehér |
| Steamify funkció | Nem |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kamera | Nem |
| Tisztítás | aqua clean tisztítás |
| Maghőmérő | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Elektromos csatlakozó | dugvilla |
| Kábelhossz (m) | 1.6 |
| Magasság (mm) | 594 |
| szélesség (mm) | 594 |
| Mélység (mm) | 569 |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 275°C |
| Nettó űrtartalom | 72 L |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2990 |
| Finoman csukódó ajtó | Van |
| Gyerekzár | Nem |
| Megszakító terhelhetősége (A) | 16 |
