Leírás
A Flinke FK-CS-1500 csőkút szivattyú kiváló választás otthoni vagy kisebb közösségi vízellátáshoz, öntözéshez és kisgazdaságok vízigényeinek kielégítéséhez. Kompakt 3”-os felépítése számos alkalmazási lehetőséget biztosít, miközben kiváló minőségű, "lebegő" járókerekének köszönhetően hosszú távú megbízhatóságot nyújt. A hatékony motornak köszönhetően a kút szivattyú magas áramlási sebességgel dolgozik.
Főbb jellemzők:
- Szárazon futás elleni védelem és áramingadozások elleni védelem biztosítása
- CE, UL, CUL minősítéssel ellátva, magas fokú megbízhatóság
- 1 fázisú állandó mágnese motorral és cserélhető kábelcsatlakozással rendelkezik
Műszaki adatok:
- Sűrűség: 998.2 kg/m3
- Szivattyú sebessége: 10700 rpm
- Névleges térfogatáram: 2 m3/h
- Névleges emelőmagasság: 120 m
- Minimális kútátmérő: 76 mm
- Bevitt teljesítmény: 1,5 kW, Névleges teljesítmény: 0,7 kW
- Névleges feszültség: 200-240 V, Névleges áramfelvétel: 5,2 A
- Védettségi osztály: IP68, Szigetelési osztály: F
- Kábelhossz: 10 m
Paraméterek
| Névleges teljesítmény | 1250 W |
| Javasolt vízbe merítési mélység | 8 méter |
| Névleges vízhozam | 1200 l/óra |
| Névleges áram | 3, 6 A |
| Kábel hossza | 10 m |
| Szivattyú külső átmérője | 10 cm |
| Nyomócsonk | 3/4-es |
| Felsőszívású | Igen |
| Védelem | IPX8 |
| Szivattyú mérete | 100 x 300 mm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Flinke FK-CS-1500 csőkút szivattyú kiváló választás otthoni vagy kisebb közösségi vízellátáshoz, öntözéshez és kisgazdaságok vízigényeinek kielégítéséhez. Kompakt 3”-os felépítése számos alkalmazási lehetőséget biztosít, miközben kiváló minőségű, "lebegő" járókerekének köszönhetően hosszú távú megbízhatóságot nyújt. A hatékony motornak köszönhetően a kút szivattyú magas áramlási sebességgel dolgozik.
Főbb jellemzők:
- Szárazon futás elleni védelem és áramingadozások elleni védelem biztosítása
- CE, UL, CUL minősítéssel ellátva, magas fokú megbízhatóság
- 1 fázisú állandó mágnese motorral és cserélhető kábelcsatlakozással rendelkezik
Műszaki adatok:
- Sűrűség: 998.2 kg/m3
- Szivattyú sebessége: 10700 rpm
- Névleges térfogatáram: 2 m3/h
- Névleges emelőmagasság: 120 m
- Minimális kútátmérő: 76 mm
- Bevitt teljesítmény: 1,5 kW, Névleges teljesítmény: 0,7 kW
- Névleges feszültség: 200-240 V, Névleges áramfelvétel: 5,2 A
- Védettségi osztály: IP68, Szigetelési osztály: F
- Kábelhossz: 10 m
| Névleges teljesítmény | 1250 W |
| Javasolt vízbe merítési mélység | 8 méter |
| Névleges vízhozam | 1200 l/óra |
| Névleges áram | 3, 6 A |
| Kábel hossza | 10 m |
| Szivattyú külső átmérője | 10 cm |
| Nyomócsonk | 3/4-es |
| Felsőszívású | Igen |
| Védelem | IPX8 |
| Szivattyú mérete | 100 x 300 mm |
