Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 324 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 14 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó térfogat | 201 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 347 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | No-Frost |
| Magasság | 176.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 76.1 cm |
| Szélesség | 89 cm |
| Teljes térfogat | 548 l |
| Tömeg | 80 kg |
| Zajszint | 35 dB |
| Típus | Gaba Side by Side hűtőszekrény |
| Szín | INOX |
| NoFrost technológia | Igen |
| Teljes méret | 548 L |
| Hűtő mérete | 347 L |
| Fagyasztó mérete | 201 liter (185 L 4-csillagos + 16 L hűtő fiók 2-csillagos) |
| Hűtő rész | 4 polc + 2 fiók, 3 ajtó rekesz |
| Fagyasztó rész | 4 polc + 2 fiók, 3 ajtó rekesz |
| Klíma osztály | ST/N/SN/T |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 14 kg/24 óra |
| Külső Digitális LED kijelző | Igen |
| Belső LED világítás | Igen |
| Zajszínt | 35 dB |
| Gyors fagyasztás | Igen |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Automata leolvasztás | Igen |
| Méretek (széles x mély x magas) | 897 x 761 x 1765 mm |
| Súly | 80/90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 324 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 14 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó térfogat | 201 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 347 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | No-Frost |
| Magasság | 176.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 76.1 cm |
| Szélesség | 89 cm |
| Teljes térfogat | 548 l |
| Tömeg | 80 kg |
| Zajszint | 35 dB |
| Típus | Gaba Side by Side hűtőszekrény |
| Szín | INOX |
| NoFrost technológia | Igen |
| Teljes méret | 548 L |
| Hűtő mérete | 347 L |
| Fagyasztó mérete | 201 liter (185 L 4-csillagos + 16 L hűtő fiók 2-csillagos) |
| Hűtő rész | 4 polc + 2 fiók, 3 ajtó rekesz |
| Fagyasztó rész | 4 polc + 2 fiók, 3 ajtó rekesz |
| Klíma osztály | ST/N/SN/T |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 14 kg/24 óra |
| Külső Digitális LED kijelző | Igen |
| Belső LED világítás | Igen |
| Zajszínt | 35 dB |
| Gyors fagyasztás | Igen |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Automata leolvasztás | Igen |
| Méretek (széles x mély x magas) | 897 x 761 x 1765 mm |
| Súly | 80/90 kg |
Hasonló termékek
Gaba GMR-474CD Side by Side Multidoor 4 ajtós hűtőszekrény, 305 L hűtő, 169 L fagyasztó, NoFrost, E energiaosztály, Inox
Cikkszám: GABAGMR474CD
309.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GORENJE NRM818EMB Side By Side Szabadonálló hűtőszekrény, 4 ajtós, 278+149 L, No Frost, Ventiláció, Gyorshűtés funkció, Fekete
Cikkszám: GORNRM818EMB
391.000 Ft
Gyártó: Gorenje
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sharp SJ-NFA35IHDBD Szabadonálló 4 ajtós SBS Hűtőszekrény, Energiaosztály D, 183cm, 322L+166L, No Frost, Twist jégkészítő és külső vízadagoló, Fekete
Cikkszám: SHARPSJGP780DBK
428.500 Ft
Gyártó: Sharp
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
