Leírás
Gaba 8 kg-os szabadonálló mosógép
Magyarnyelvű kezelőpanel
Energia osztály: A
Fordulatszám: 1400 rpm ( Centrifugálási hatékonyság: B osztály)
16 program (vegyes, gyors (15 perc), gyapjú, póló, sportruházat, intenzív (gőz funkció), ágynemű (gőz funkció), allergia mentes (gőz funkció), pamut, +előmosás, ECO 40-60 fok, 20 fokos program, kényes ruhák, öblítés + centrifugálás, centrifugálás programok, + dobtisztítás), gőz funkció (3 programhoz, anti allergén hatás, gyűrődés megelőzés, könnyebb szárítás);
LED kijelző
Gyermekzár
Hátralévő idő kijelzés
Késleltetett indítás
BLDC motor
Vízfogyasztás: 47 L (Eco program alapján)
Zajszínt mosás/centrifuga: 62/76 dB
Méretek: 85 x 59,5 x 52 cm (magas x széles x mély) (csomagolással 89 x 66 x 57,5 cm)
Súly: 57 / (60) kg
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 38 perc |
| Energiafogyasztás/100 mosás | 47 kW |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Gyorsmosás hossza | 10-15 perc perc |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 52 cm |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 8 kg |
| Tömeg | 57 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 62 dB |
| Gaba 8 kg-os szabadonálló mosógép | |
| Magyarnyelvű kezelőpanel | Van |
| Energia osztály | A |
| Fordulatszám | 1400 rpm ( Centrifugálási hatékonyság:B osztály) |
| 16 program | (vegyes, gyors (15 perc), gyapjú, póló, sportruházat, intenzív (gőz funkció), ágynemű (gőz funkció), allergia mentes (gőz funkció), pamut, +előmosás, ECO 40-60 fok, 20 fokos program, kényes ruhák, öblítés + centrifugálás, centrifugálás programok, + dobtisztítás), gőz funkció (3 programhoz, anti allergén hatás, gyűrődés megelőzés, könnyebb szárítás); |
| Kijelző | LED kijelző |
| Gyermekzár | Van |
| Hátralévő idő kijelzés | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| BLDC motor | Van |
| Vízfogyasztás | 47 L (Eco program alapján) |
| Zajszínt mosás/centrifuga | 62/76 dB |
| Méretek | 85 x 59,5 x 52 cm (magas x széles x mély) (csomagolással 89 x 66 x 57,5 cm) |
| Súly | 57 / (60) kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gaba 8 kg-os szabadonálló mosógép
Magyarnyelvű kezelőpanel
Energia osztály: A
Fordulatszám: 1400 rpm ( Centrifugálási hatékonyság: B osztály)
16 program (vegyes, gyors (15 perc), gyapjú, póló, sportruházat, intenzív (gőz funkció), ágynemű (gőz funkció), allergia mentes (gőz funkció), pamut, +előmosás, ECO 40-60 fok, 20 fokos program, kényes ruhák, öblítés + centrifugálás, centrifugálás programok, + dobtisztítás), gőz funkció (3 programhoz, anti allergén hatás, gyűrődés megelőzés, könnyebb szárítás);
LED kijelző
Gyermekzár
Hátralévő idő kijelzés
Késleltetett indítás
BLDC motor
Vízfogyasztás: 47 L (Eco program alapján)
Zajszínt mosás/centrifuga: 62/76 dB
Méretek: 85 x 59,5 x 52 cm (magas x széles x mély) (csomagolással 89 x 66 x 57,5 cm)
Súly: 57 / (60) kg
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 38 perc |
| Energiafogyasztás/100 mosás | 47 kW |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Gyorsmosás hossza | 10-15 perc perc |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 52 cm |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 8 kg |
| Tömeg | 57 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 62 dB |
| Gaba 8 kg-os szabadonálló mosógép | |
| Magyarnyelvű kezelőpanel | Van |
| Energia osztály | A |
| Fordulatszám | 1400 rpm ( Centrifugálási hatékonyság:B osztály) |
| 16 program | (vegyes, gyors (15 perc), gyapjú, póló, sportruházat, intenzív (gőz funkció), ágynemű (gőz funkció), allergia mentes (gőz funkció), pamut, +előmosás, ECO 40-60 fok, 20 fokos program, kényes ruhák, öblítés + centrifugálás, centrifugálás programok, + dobtisztítás), gőz funkció (3 programhoz, anti allergén hatás, gyűrődés megelőzés, könnyebb szárítás); |
| Kijelző | LED kijelző |
| Gyermekzár | Van |
| Hátralévő idő kijelzés | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| BLDC motor | Van |
| Vízfogyasztás | 47 L (Eco program alapján) |
| Zajszínt mosás/centrifuga | 62/76 dB |
| Méretek | 85 x 59,5 x 52 cm (magas x széles x mély) (csomagolással 89 x 66 x 57,5 cm) |
| Súly | 57 / (60) kg |
