Leírás
Leírás:
• Ciklon rendszerű porszívó
• HEPA szűrő, szűrővédővel
• Automata kábel csévélő
• Speciális hangtompítós kivitel
• Energia osztály: A C A C
• 2 műanyag toldó cső
• 1,8 literes porgyűjtő tartály
• Hálózati kábel hossza: 4,8 m
• Sebesség szabályozó
• 230V, 50Hz, 800W
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Használat | Háztartási |
| HEPA szűrő | Igen |
| Kábel hossza | 4.8 m |
| Kábel visszacsévélés | Igen |
| Kiegészítők | Kárpit kefe |
| Márka | Hausmeister |
| Porszívó típus | Porzsák nélküli porszívó |
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Portartály kapacitás | 1.8l |
| Szín | Szürke-Narancs |
| Szívóerő szabályozás | Igen |
| Tápfeszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 5.5 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
• Ciklon rendszerű porszívó
• HEPA szűrő, szűrővédővel
• Automata kábel csévélő
• Speciális hangtompítós kivitel
• Energia osztály: A C A C
• 2 műanyag toldó cső
• 1,8 literes porgyűjtő tartály
• Hálózati kábel hossza: 4,8 m
• Sebesség szabályozó
• 230V, 50Hz, 800W
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Használat | Háztartási |
| HEPA szűrő | Igen |
| Kábel hossza | 4.8 m |
| Kábel visszacsévélés | Igen |
| Kiegészítők | Kárpit kefe |
| Márka | Hausmeister |
| Porszívó típus | Porzsák nélküli porszívó |
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Portartály kapacitás | 1.8l |
| Szín | Szürke-Narancs |
| Szívóerő szabályozás | Igen |
| Tápfeszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 5.5 kg |
