Leírás
LEÍRÁS:
• 2 az 1-ben porszívó
• Akkumulátor: Li-ION 22,2V / 2200mAh
• Motoros turbo kefe, LED világításos padlófej
• Töltési idő: 4 óra
• 2 szíváserősség
• Használati idő: 35 / 20 perc
• Szívóerő: 9000pa
• Portartály kapacitás: 0,8L
• Fali konzol, beépített töltővel
• 230V, 50Hz, 120W
Paraméterek
| Akkumulátor feszültség | 22.2 V |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Energiaforrás | Kivehető akkumulátoros |
| Használat | Háztartási |
| HEPA szűrő | Igen |
| Kiegészítők | Töltő adapter |
| Márka | Hausmeister |
| Működési idő | 35 perc |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Portartály kapacitás | 0.8l |
| Szín | Piros |
| Tápfeszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Töltési idő | 240 perc |
| Tömeg | 2.8 kg |
| Vezeték nélküli | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
• 2 az 1-ben porszívó
• Akkumulátor: Li-ION 22,2V / 2200mAh
• Motoros turbo kefe, LED világításos padlófej
• Töltési idő: 4 óra
• 2 szíváserősség
• Használati idő: 35 / 20 perc
• Szívóerő: 9000pa
• Portartály kapacitás: 0,8L
• Fali konzol, beépített töltővel
• 230V, 50Hz, 120W
| Akkumulátor feszültség | 22.2 V |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Energiaforrás | Kivehető akkumulátoros |
| Használat | Háztartási |
| HEPA szűrő | Igen |
| Kiegészítők | Töltő adapter |
| Márka | Hausmeister |
| Működési idő | 35 perc |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Portartály kapacitás | 0.8l |
| Szín | Piros |
| Tápfeszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Töltési idő | 240 perc |
| Tömeg | 2.8 kg |
| Vezeték nélküli | Igen |
