Leírás
Termék leírása:
Jellemzők
Típus
Eszpresszó kávéfőző
Teljesítmény
800 Watt
Nyomás
3,5 bar
Víztartály kapacitása
0,24 liter
Fúvókák száma
1 db
Tea készítés
Nem
Szín
Fekete
Súly (bruttó)
4 kg
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 26 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 21.5 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Víztartály kapacitása | 240 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék leírása:
Jellemzők
Típus
Eszpresszó kávéfőző
Teljesítmény
800 Watt
Nyomás
3,5 bar
Víztartály kapacitása
0,24 liter
Fúvókák száma
1 db
Tea készítés
Nem
Szín
Fekete
Súly (bruttó)
4 kg
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 26 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 21.5 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Víztartály kapacitása | 240 ml |
