Paraméterek
| Terméktípus | Autós gyorstöltő szivargyújtóba |
| Dual USB Qualcomm Quick Charge 3.0 | Igen |
| Bemenet | DC12-24V |
| Kimenet | USB1:DC5V/2.4A, USB2:DC3.6-6.5V/3A, 6.9-9V/2A |
| Kék LED jelzőfény | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kettős USB kimenet | Igen |
| Méretek | 6.5 cm x 5.5 cm x 5.5 cm |
| Súly | 26.5 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Terméktípus | Autós gyorstöltő szivargyújtóba |
| Dual USB Qualcomm Quick Charge 3.0 | Igen |
| Bemenet | DC12-24V |
| Kimenet | USB1:DC5V/2.4A, USB2:DC3.6-6.5V/3A, 6.9-9V/2A |
| Kék LED jelzőfény | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kettős USB kimenet | Igen |
| Méretek | 6.5 cm x 5.5 cm x 5.5 cm |
| Súly | 26.5 g |
Hasonló termékek
Havit HV-H212 3-as USB autós töltő szivargyújtóba, 5V/4.2A, grafit
Cikkszám: HAVITHVH212
1.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-UC515 2- es USB autós töltő szivargyújtóba, 2.4 A, fekete-narancs
Cikkszám: HAVHVUC515BO
1.590 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-UC515WG 2- es USB autós töltő szivargyújtóba, 2.4 A, Fehér-szürke
Cikkszám: HAVHVUC515WG
1.590 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-CC8801 2-es USB autós töltő szivargyújtóba, 2.1 A, fehér
Cikkszám: HAVHVCC8801W
1.190 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-CC8801 2-es USB autós töltő szivargyújtóba, 2.1 A, fekete
Cikkszám: HAVHVCC8801B
1.190 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
