Leírás
| Fizikai specifikáció: | ||
| Méretek | 16*7,5*17 cm | |
| Súly | 145g | |
| Szín | Piros | |
| Műszaki specifikáció: | ||
| Frekvenciatartomány | 20-20KHz | |
| Impedancia | 32Ω | |
| Érzékenység | 108±3 dB (SPL 1KHZ-nél) | |
| Bemeneti csatlakozó | 3,5 mm | |
| Kapcsolódás | Bluetooth verzió: V4.2+EDR Vezeték nélküli működési hatótáv: 10M (akadályok nélkül) |
|
| Mások | Bemeneti feszültség / áram: DC 5V /500mA Akkumulátor: Újratölthető 3,7 V 380 mAH Li-polimer akkumulátor |
|
Paraméterek
| Audio érzékenység | 108 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 9 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V4.2 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Elem/akkumulátor típusa | Li-polymer |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 600 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 300 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 180 perc |
| Tömeg | 0.3 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Fizikai specifikáció: | ||
| Méretek | 16*7,5*17 cm | |
| Súly | 145g | |
| Szín | Piros | |
| Műszaki specifikáció: | ||
| Frekvenciatartomány | 20-20KHz | |
| Impedancia | 32Ω | |
| Érzékenység | 108±3 dB (SPL 1KHZ-nél) | |
| Bemeneti csatlakozó | 3,5 mm | |
| Kapcsolódás | Bluetooth verzió: V4.2+EDR Vezeték nélküli működési hatótáv: 10M (akadályok nélkül) |
|
| Mások | Bemeneti feszültség / áram: DC 5V /500mA Akkumulátor: Újratölthető 3,7 V 380 mAH Li-polimer akkumulátor |
|
| Audio érzékenység | 108 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 9 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V4.2 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Elem/akkumulátor típusa | Li-polymer |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 600 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 300 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 180 perc |
| Tömeg | 0.3 kg |
