Leírás
Smart Inverter
Az LG Smart Inverter technológiája precíz teljesítményt biztosít az ételek széles skálájának minden korábbinál gyorsabb elkészítéséhez, legyen szó akár felmelegítésről, akár kiolvasztásról. A precíz hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően olyan ételeket is készíthet mikrohullámú sütőben, amikre korábban nem volt lehetőség.
Egyenletes melegítés
Minden ételt egyenletes hőfokon melegíthet a precíz hőmérséklet-szabályozással, így az ételek jobbak és ízletesebbek lesznek.
Egyenletes kiolvasztás
Azzal, hogy a hőmérsékletet az adott ételkészítési feladathoz igazíthatja, a húst minden korábbinál tökéletesebb módon, egyenletesen és alaposan olvaszthatja ki.
Különféle ételkészítési módok
Egyetlen készülékkel sütheti meg vagy egyszerűen felmelegítheti az ételeket. A NeoChef™ használatával még joghurtot is készíthet otthon.
Stabil működés
A NeoChef alkalmazkodni tud a bejövő teljesítményszintekhez. Ez azt jelenti, hogy bármikor számíthat mikrohullámú sütője teljesítményére, legyen szó akár alacsony feszültségű áramellátásról, vagy kis teljesítményű tápegységről (minimum 300W).
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
Ízletes grillezés
Az egyenletes pirítás és ropogósra sütés tökéletes grillezést biztosít anélkül, hogy ehhez egy forró sütőre lenne szükség.
99,99%-os antibakteriális EasyClean™
Az antibakteriális EasyClean™ belső bevonatnak köszönhetően a készülék tisztítása egyszerű és praktikus. Elég mindössze néhány simítás a mikrohullámú sütő belsejének megtisztításához. A bevonat megakadályozza az ártalmas baktériumok 99,99%-ának megtapadását a felületen.
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
LED-lámpa
A belső fehér LED-lámpa 3-szor világosabb és energiahatékonyabb a hagyományos típusok lámpáinál, így könnyedén ellenőrizheti az étel állapotát a mikrohullámú sütő kinyitása nélkül.
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
Stabil gyűrű
Az innovatív, hatszögletű gyűrű hat támasztási ponttal stabilizálja a forgótányért, ami megakadályozza az edény felborulását és az étel kiömlését akkor is, ha nem a forgótányér közepére helyezi.
Kompakt méret, nagyobb kapacitás
A NeoChef™ mikrohullámú sütő új generációja kompaktabb az elődjénél, azonban sokkal nagyobb a belső kapacitása. A kompakt méret azt jelenti, hogy még a legkisebb konyhákban is jól elfér, és mégis elég hely van benne a magas vagy széles edényekhez.
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
Összesítés
-
- KAPACITÁS: 23L
-
- MÉRET (Szél x Mag x Mély): 476 x 272x 387 mm
-
- TÍPUS: Grilles mikrohullámú sütő
-
- MIKROHULLÁMÚ TELJESÍTMÉNY: 1150W
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
-
- Terméktípus: Grilles mikrohullámú sütő
BELSŐ KIALAKÍTÁS
-
- Űrtartalom (liter): 23
- Easy Clean™ belső (Antibakteriális): Igen
TELJESÍTMÉNY
-
- Kimeneti teljesítmény (W): 1 000
- Mikrohullámú teljesítmény (W): 1 150
-
- Grill teljesítmény (W): 900
- Fűtőszál típusa: Kvarc
ÁLTALÁNOS MŰSZAKI LEÍRÁS
-
- Smart Inverter Magnetron: Igen
- Vezérlés típusa: Érintőpanel
-
- Ajtónyitás iránya: Oldalra
- Kijelző: LED
-
- Szín: Fekete
ÁLTALÁNOS FUNKCIÓK
-
- Gyors indítás: Igen
- Melegentartó funkció: Igen
-
- ECO-mód: Igen
- Gyermekzár: Igen
-
- Óra: Igen
- Időzítés: Igen
FŐZŐ ÉS FELOLVASZTÓ FUNKCIÓK
-
- Pirítás: Nem
- Lágyítás és kiolvasztás: Igen
-
- Melegítés: Igen
- Egyenletes kiolvasztás: Igen
-
- Népszerű menü: Igen
- Egészséges sütés olajban: Nem
KIEGÉSZÍTŐ
-
- Sütő tálca: Nem
SÚLY
-
- Nettó súly (kg): 9,36
- Súly dobozzal (kg): 10,9
MÉRETEK (mm)
-
- Forgótányér átmérője: 292
- Termékméret (Szél x Mag x Mély): 476 x 272 x 346
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forgótányér méret | 29.2 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 27.2 cm |
| Márka | LG |
| Mélység | 34.6 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 1150 W |
| Sütő bevonata | Kerámia |
| Szélesség | 47 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 9.36 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
| Mikrohullám teljesítmény | 1150 W |
| Grill-teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Szélesség | 476 mm |
| Magasság | 272 mm |
| Mélység | 387 mm |
| Tömeg | 9.8 kg |
| Forgótányér átmérője | 29.2 cm |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Leírás és Paraméterek
Smart Inverter
Az LG Smart Inverter technológiája precíz teljesítményt biztosít az ételek széles skálájának minden korábbinál gyorsabb elkészítéséhez, legyen szó akár felmelegítésről, akár kiolvasztásról. A precíz hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően olyan ételeket is készíthet mikrohullámú sütőben, amikre korábban nem volt lehetőség.
Egyenletes melegítés
Minden ételt egyenletes hőfokon melegíthet a precíz hőmérséklet-szabályozással, így az ételek jobbak és ízletesebbek lesznek.
Egyenletes kiolvasztás
Azzal, hogy a hőmérsékletet az adott ételkészítési feladathoz igazíthatja, a húst minden korábbinál tökéletesebb módon, egyenletesen és alaposan olvaszthatja ki.
Különféle ételkészítési módok
Egyetlen készülékkel sütheti meg vagy egyszerűen felmelegítheti az ételeket. A NeoChef™ használatával még joghurtot is készíthet otthon.
Stabil működés
A NeoChef alkalmazkodni tud a bejövő teljesítményszintekhez. Ez azt jelenti, hogy bármikor számíthat mikrohullámú sütője teljesítményére, legyen szó akár alacsony feszültségű áramellátásról, vagy kis teljesítményű tápegységről (minimum 300W).
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
Ízletes grillezés
Az egyenletes pirítás és ropogósra sütés tökéletes grillezést biztosít anélkül, hogy ehhez egy forró sütőre lenne szükség.
99,99%-os antibakteriális EasyClean™
Az antibakteriális EasyClean™ belső bevonatnak köszönhetően a készülék tisztítása egyszerű és praktikus. Elég mindössze néhány simítás a mikrohullámú sütő belsejének megtisztításához. A bevonat megakadályozza az ártalmas baktériumok 99,99%-ának megtapadását a felületen.
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
LED-lámpa
A belső fehér LED-lámpa 3-szor világosabb és energiahatékonyabb a hagyományos típusok lámpáinál, így könnyedén ellenőrizheti az étel állapotát a mikrohullámú sütő kinyitása nélkül.
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
Stabil gyűrű
Az innovatív, hatszögletű gyűrű hat támasztási ponttal stabilizálja a forgótányért, ami megakadályozza az edény felborulását és az étel kiömlését akkor is, ha nem a forgótányér közepére helyezi.
Kompakt méret, nagyobb kapacitás
A NeoChef™ mikrohullámú sütő új generációja kompaktabb az elődjénél, azonban sokkal nagyobb a belső kapacitása. A kompakt méret azt jelenti, hogy még a legkisebb konyhákban is jól elfér, és mégis elég hely van benne a magas vagy széles edényekhez.
*A következő kép csupán a funkció bemutatására szolgál, a termék képe a ténylegestől eltérő lehet.
Összesítés
-
- KAPACITÁS: 23L
-
- MÉRET (Szél x Mag x Mély): 476 x 272x 387 mm
-
- TÍPUS: Grilles mikrohullámú sütő
-
- MIKROHULLÁMÚ TELJESÍTMÉNY: 1150W
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
-
- Terméktípus: Grilles mikrohullámú sütő
BELSŐ KIALAKÍTÁS
-
- Űrtartalom (liter): 23
- Easy Clean™ belső (Antibakteriális): Igen
TELJESÍTMÉNY
-
- Kimeneti teljesítmény (W): 1 000
- Mikrohullámú teljesítmény (W): 1 150
-
- Grill teljesítmény (W): 900
- Fűtőszál típusa: Kvarc
ÁLTALÁNOS MŰSZAKI LEÍRÁS
-
- Smart Inverter Magnetron: Igen
- Vezérlés típusa: Érintőpanel
-
- Ajtónyitás iránya: Oldalra
- Kijelző: LED
-
- Szín: Fekete
ÁLTALÁNOS FUNKCIÓK
-
- Gyors indítás: Igen
- Melegentartó funkció: Igen
-
- ECO-mód: Igen
- Gyermekzár: Igen
-
- Óra: Igen
- Időzítés: Igen
FŐZŐ ÉS FELOLVASZTÓ FUNKCIÓK
-
- Pirítás: Nem
- Lágyítás és kiolvasztás: Igen
-
- Melegítés: Igen
- Egyenletes kiolvasztás: Igen
-
- Népszerű menü: Igen
- Egészséges sütés olajban: Nem
KIEGÉSZÍTŐ
-
- Sütő tálca: Nem
SÚLY
-
- Nettó súly (kg): 9,36
- Súly dobozzal (kg): 10,9
MÉRETEK (mm)
-
- Forgótányér átmérője: 292
- Termékméret (Szél x Mag x Mély): 476 x 272 x 346
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forgótányér méret | 29.2 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 27.2 cm |
| Márka | LG |
| Mélység | 34.6 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 1150 W |
| Sütő bevonata | Kerámia |
| Szélesség | 47 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 9.36 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
| Mikrohullám teljesítmény | 1150 W |
| Grill-teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Szélesség | 476 mm |
| Magasság | 272 mm |
| Mélység | 387 mm |
| Tömeg | 9.8 kg |
| Forgótányér átmérője | 29.2 cm |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
