Leírás
52 ccm-es benzinmotoros láncfűrész, melynek 3,9 lóerős motorja bármilyen keménységű fafajtával könnyedén megbirkózik.
2,9 kW-os modern és gazdaságos, nagy teljesítményű motor.
Kiváló minőségű műanyagból készült rögzített ház
A rezgésgátló fogantyú és a csillapítók minimalizálják a gép rezgését működés közben.
45 cm hosszú vágófelület.
Kiválóan alkalmas a ház körüli munkálatok elvégzésére.
Tartalék lánccal, láncvezetővel és berántó szerkezettel.
Teljesítmény: 3,9 LE
Hengerűrtartalom: 52 ccm
Teljesítmény: 2900 W
Motor típusa: kétütemű
Hűtési módja: léghűtéses
Vezető hossza: 510 mm
Lánc típusa: 0,325” 1,5mm
Indítási mód: berántós
Automata láncolajozás
Súly: 7.5 kg
A fűrészt keveréktartállyal (üzemanyag, olaj) és csavarkulcskészlettel szállítjuk.
Paraméterek
| Teljesítmény | 3,9 LE |
| Hengerűrtartalom | 52 ccm |
| Teljesítmény | 2900 W |
| Motor típusa | kétütemű |
| Hűtési módja | léghűtéses |
| Vezető hossza | 510 mm |
| Lánc típusa | 0,325” 1,5mm |
| Indítási mód | berántós |
| Automata láncolajozás | Igen |
| Vágási hosszúság | 45 cm |
| Tartós lánc | Igen |
| Maximális forgási sebesség | 10000r/m |
| Nagyméretű kézvédő | Igen |
| Sínfedéllel felszerelve | Igen |
| Súly | 6,8 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 500 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
52 ccm-es benzinmotoros láncfűrész, melynek 3,9 lóerős motorja bármilyen keménységű fafajtával könnyedén megbirkózik.
2,9 kW-os modern és gazdaságos, nagy teljesítményű motor.
Kiváló minőségű műanyagból készült rögzített ház
A rezgésgátló fogantyú és a csillapítók minimalizálják a gép rezgését működés közben.
45 cm hosszú vágófelület.
Kiválóan alkalmas a ház körüli munkálatok elvégzésére.
Tartalék lánccal, láncvezetővel és berántó szerkezettel.
Teljesítmény: 3,9 LE
Hengerűrtartalom: 52 ccm
Teljesítmény: 2900 W
Motor típusa: kétütemű
Hűtési módja: léghűtéses
Vezető hossza: 510 mm
Lánc típusa: 0,325” 1,5mm
Indítási mód: berántós
Automata láncolajozás
Súly: 7.5 kg
A fűrészt keveréktartállyal (üzemanyag, olaj) és csavarkulcskészlettel szállítjuk.
| Teljesítmény | 3,9 LE |
| Hengerűrtartalom | 52 ccm |
| Teljesítmény | 2900 W |
| Motor típusa | kétütemű |
| Hűtési módja | léghűtéses |
| Vezető hossza | 510 mm |
| Lánc típusa | 0,325” 1,5mm |
| Indítási mód | berántós |
| Automata láncolajozás | Igen |
| Vágási hosszúság | 45 cm |
| Tartós lánc | Igen |
| Maximális forgási sebesség | 10000r/m |
| Nagyméretű kézvédő | Igen |
| Sínfedéllel felszerelve | Igen |
| Súly | 6,8 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 500 ml |
