Leírás
Momert 1857 Vízforraló, 1.7 L, 2200 W, Érintőgombos vezérlőpanel, Hőfokszabályozós, Melegen tartás 2 órán át, 70-80-90 ºC programok, Inox
Kényelmes megoldás gyors vízforraláshoz, segítség a forró italok és ételek elkészítésében.
Jellemzők
- Érintőgombos vezérlőpanel
- Előre beállított programok és melegen tartás 2 órán át
- Dupla falú kanna
- 1,7 L kapacitás, 360° vezeték nélküli kanna
- Rejtett saválló fűtőszál
- Dupla fal: belüle rozsdamentes, kívül műanyag
- 70-80-90 ºC programok
- Manuális hőfokszabályzás
- Melegen tartás 2 órán át
- Száraz üzem elleni védelem
- Automatikus kikapcsolás ha a víz elérte a kívánt hőfokot
- Be/Kikapcsoló gomb
- Feszültség: 220-240 V, 50-60 Hz
- Teljesítmény: 1850-2200 W
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Márka | Momert |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Maximális űrtartalom | 1.7 l |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Burkolat anyaga | Üveg-Műanyag |
| Vezeték nélküli kancsó | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Rejtett fűtőszál | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vízkő szűrő | Van |
| Vízszintjelző | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 1857 Vízforraló, 1.7 L, 2200 W, Érintőgombos vezérlőpanel, Hőfokszabályozós, Melegen tartás 2 órán át, 70-80-90 ºC programok, Inox
Kényelmes megoldás gyors vízforraláshoz, segítség a forró italok és ételek elkészítésében.
Jellemzők
- Érintőgombos vezérlőpanel
- Előre beállított programok és melegen tartás 2 órán át
- Dupla falú kanna
- 1,7 L kapacitás, 360° vezeték nélküli kanna
- Rejtett saválló fűtőszál
- Dupla fal: belüle rozsdamentes, kívül műanyag
- 70-80-90 ºC programok
- Manuális hőfokszabályzás
- Melegen tartás 2 órán át
- Száraz üzem elleni védelem
- Automatikus kikapcsolás ha a víz elérte a kívánt hőfokot
- Be/Kikapcsoló gomb
- Feszültség: 220-240 V, 50-60 Hz
- Teljesítmény: 1850-2200 W
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Márka | Momert |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Maximális űrtartalom | 1.7 l |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Burkolat anyaga | Üveg-Műanyag |
| Vezeték nélküli kancsó | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Rejtett fűtőszál | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vízkő szűrő | Van |
| Vízszintjelző | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
