Leírás
Momert 2201 Kézi mixer, 300 W, 5 Sebesség fokozat, Turbó funkció, Fehér/Szürke
- 5 sebességfokozat
- turbófunkció
- kilökésgátló biztonsági rendszer
- dagasztó és habverő karokkal
- Feszültség: 230V~50Hz
- Teljesítmény: 300W
- Zajszint: 85dB
Paraméterek
| Aprító tartozék | Nem |
| Botmixer kiegészítő | Nem |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 14.5 cm |
| Márka | Momert |
| Mélység | 10 cm |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Nem |
| Pillanatfokozat | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér-Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 300 W |
| Tömeg | 0.83 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Sebességfokozat | 5 |
| Turbófunkció | Igen |
| Kilökésgátló biztonsági rendszer | Igen |
| Dagasztó és habverő karokkal | Igen |
| Feszültség | 230V~50Hz |
| Teljesítmény | 300W |
| Zajszint | 85dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 2201 Kézi mixer, 300 W, 5 Sebesség fokozat, Turbó funkció, Fehér/Szürke
- 5 sebességfokozat
- turbófunkció
- kilökésgátló biztonsági rendszer
- dagasztó és habverő karokkal
- Feszültség: 230V~50Hz
- Teljesítmény: 300W
- Zajszint: 85dB
| Aprító tartozék | Nem |
| Botmixer kiegészítő | Nem |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 14.5 cm |
| Márka | Momert |
| Mélység | 10 cm |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Nem |
| Pillanatfokozat | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér-Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 300 W |
| Tömeg | 0.83 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Sebességfokozat | 5 |
| Turbófunkció | Igen |
| Kilökésgátló biztonsági rendszer | Igen |
| Dagasztó és habverő karokkal | Igen |
| Feszültség | 230V~50Hz |
| Teljesítmény | 300W |
| Zajszint | 85dB |
Hasonló termékek
Sencor SHM 5270-EUE3 Kézi mixer
Cikkszám: SENCORSHM5270
12.590 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla kézi mixer MX510BWS
Cikkszám: MX510BWS
10.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TESLA MX500WX Kézi mixer, 500W, 5 sebesség + TURBÓ, fehér //2025.12.10-IG ÉRVÉNYESEK AZ ÁRAK, A KÉSZLET EREJÉIG!//
Cikkszám: TESMX500WX
9.990 Ft
Gyártó: Tesla
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
Sencor SHM 5203 Kézi mixer, 400W, 5 sebességfokozat, Fehér
Cikkszám: SENCORSHM5203
9.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 5539 kombi kézimixer 6 fokozat, turbó funkció, 230V / 50HZ, 250W, fehér
Cikkszám: HAUHM5539
9.290 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausberg HB-4119RS 300W vörös elektromos kézimixer réz motorral
Cikkszám: HB4119RS
7.990 Ft
Gyártó: Hausberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BERLINGER HAUS BH/9367 Kézi mixer állvánnyal, Metallic Line Burgundy Edition
Cikkszám: BH9367
16.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
