Leírás
Momert 2222 Botmixer szett, 600 W, 2 sebességfokozat, Levehető mixerfej, 600 ml-es keverőpohár, 860 ml-es aprító, habverő, Fehér
- 2 sebességfokozat
- Kis súly
- Könnyű tárolás, akasztófül
- Levehető mixerfej
- Rozsdamentes acélpengék
- 600ml-es keverőpohár
- 860ml-es aprító
- Habverő
- Feszültség: 220-240V~50-60Hz
- Teljesítmény: 600W
- Zajszint: 85dB
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Dagasztószárak | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Műanyag |
| Márka | Momert |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 600 W |
| Turbo gomb | Nem |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Sebességfokozat | 2 |
| Kis súly | Igen |
| Könnyű tárolás, akasztófül | Igen |
| Levehető mixerfej | Igen |
| Rozsdamentes acélpengék | Igen |
| 600ml-es keverőpohár | Igen |
| 860ml-es aprító | Igen |
| Habverő | Igen |
| Feszültség | 220-240V~50-60Hz |
| Teljesítmény | 600W |
| Zajszint | 85dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 2222 Botmixer szett, 600 W, 2 sebességfokozat, Levehető mixerfej, 600 ml-es keverőpohár, 860 ml-es aprító, habverő, Fehér
- 2 sebességfokozat
- Kis súly
- Könnyű tárolás, akasztófül
- Levehető mixerfej
- Rozsdamentes acélpengék
- 600ml-es keverőpohár
- 860ml-es aprító
- Habverő
- Feszültség: 220-240V~50-60Hz
- Teljesítmény: 600W
- Zajszint: 85dB
| Aprító tartozék | Igen |
| Dagasztószárak | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Műanyag |
| Márka | Momert |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 600 W |
| Turbo gomb | Nem |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Sebességfokozat | 2 |
| Kis súly | Igen |
| Könnyű tárolás, akasztófül | Igen |
| Levehető mixerfej | Igen |
| Rozsdamentes acélpengék | Igen |
| 600ml-es keverőpohár | Igen |
| 860ml-es aprító | Igen |
| Habverő | Igen |
| Feszültség | 220-240V~50-60Hz |
| Teljesítmény | 600W |
| Zajszint | 85dB |
Hasonló termékek
Tesla botmixer HB300BX
Cikkszám: HB300BX
9.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO HB-600-500-WR fehér botmixer
Cikkszám: HB600500WR
9.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.273B Botmixer, 1200W, 3 sebességfokozat, Fekete
Cikkszám: RAFR273B
9.990 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausberg HB-7701AB 500W 3in1 Botmixer szett, Üvegkancsóval, Aprítóval, Fehér
Cikkszám: HAUHB7701AB
9.590 Ft
Gyártó: Hausberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Zurrichberg 3 az1-ben 450W Botmixer Szett ZBP/7606
Cikkszám: ZBP7606
9.180 Ft
Gyártó: Zurrichberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Zurrichberg ZBP-7604 3in1 botmixer szett, 800 W
Cikkszám: ZURZBP7604
16.990 Ft
Gyártó: Zurrichberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM5511 fekete-inox 400W botmixer, 2 fokozat, 220-240V, 50Hz, 400W
Cikkszám: HAUHM5511
8.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9564 Sahara collection 6 részes botmixer szett krém színű
Cikkszám: BH9564
17.150 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
