Leírás
A PIACON EGYEDÜLÁLLÓ TUDÁSÚ TŰZHELY
A+ energiaosztályú zónakapcsolóval, külön kapcsolható légkeveréssel, mely bármely funkció esetén indítható!
Grill funkcióval ropogósra sütheti akár a vasárnapi csirkét is!
A sütőtéri világítással nyomon követheti a sütés mindenkori állapotát.
Ergonómikus kialakítása gondoskodik arról, hogy mindig kézre álljanak a gombok, valamint az innovációs mérnöki technológiának köszönhetően a főzőrácsozás úgy került kialakításra, hogy a legkülönbözőbb típusú edények is stabilak maradjanak a főzés során.
A gázrózsák begyújtását egykezes szikráztatással indíthatja!
Az elegáns kialakítású üvegtető a használaton kívüli időszakot is garantáltan komfortossá varázsolja.
Főbb tulajdonságok:
Csirke forgató nyárs
Égésbiztosító, zománcozott égők
Szikragyújtás minden égőfejnél
Kombi elektromos sütőtér alsó, felső vagy turbó forró levegős sütési lehetőséggel
Mechanikus időzítő a sütőtérhez
Erősített tepsitartó ajtó visszahúzó rugóval
Dupla üveges sütőajtó
Sütőtér világítás
Beépített sütőtér hőmérő a sütőajtóban
Üvegtető
Állítható lábak
PB gáz fúvóka szett
Garancia: 2 év
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus program | Nem |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 83 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Novacook |
| Mélység | 58.2 cm |
| Öntisztítás | Nem |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 57 cm |
| Szín | Piros-Fekete |
| Tömeg | 36.5 kg |
| Tűzhely tető | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Sütőtér nettó űrtartalma (l) | 66 |
| Gázrózsák száma | 4 |
| Sütési technológia | Kombinált gáz-elektromos légkeveréssel |
| Kivitel | Szabadonálló |
| Nettó méret / bruttó méret (szélesség, mélység, magasság) | 570x582x830 / 600x600x895 (mm) |
| Nettó súly / bruttó súly (kg) | 36,5 / 38,85 |
| Szín | Piros |
| Garancia | 2 év |
| Csirke forgató nyárs | Igen |
| Égésbiztosító, zománcozott égők | Igen |
| Szikragyújtás minden égőfejnél | Igen |
| Kombi elektromos sütőtér alsó, felső vagy turbó forró levegős sütési lehetőséggel | Igen |
| Mechanikus időzítő a sütőtérhez | Igen |
| Erősített tepsitartó ajtó visszahúzó rugóval | Igen |
| Dupla üveges sütőajtó | Igen |
| Sütőtér világítás | Igen |
| Beépített sütőtér hőmérő a sütőajtóban | Igen |
| Üvegtető | Igen |
| Állítható lábak | Igen |
| PB gáz fúvóka szett | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A PIACON EGYEDÜLÁLLÓ TUDÁSÚ TŰZHELY
A+ energiaosztályú zónakapcsolóval, külön kapcsolható légkeveréssel, mely bármely funkció esetén indítható!
Grill funkcióval ropogósra sütheti akár a vasárnapi csirkét is!
A sütőtéri világítással nyomon követheti a sütés mindenkori állapotát.
Ergonómikus kialakítása gondoskodik arról, hogy mindig kézre álljanak a gombok, valamint az innovációs mérnöki technológiának köszönhetően a főzőrácsozás úgy került kialakításra, hogy a legkülönbözőbb típusú edények is stabilak maradjanak a főzés során.
A gázrózsák begyújtását egykezes szikráztatással indíthatja!
Az elegáns kialakítású üvegtető a használaton kívüli időszakot is garantáltan komfortossá varázsolja.
Főbb tulajdonságok:
Csirke forgató nyárs
Égésbiztosító, zománcozott égők
Szikragyújtás minden égőfejnél
Kombi elektromos sütőtér alsó, felső vagy turbó forró levegős sütési lehetőséggel
Mechanikus időzítő a sütőtérhez
Erősített tepsitartó ajtó visszahúzó rugóval
Dupla üveges sütőajtó
Sütőtér világítás
Beépített sütőtér hőmérő a sütőajtóban
Üvegtető
Állítható lábak
PB gáz fúvóka szett
Garancia: 2 év
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus program | Nem |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 83 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Novacook |
| Mélység | 58.2 cm |
| Öntisztítás | Nem |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 57 cm |
| Szín | Piros-Fekete |
| Tömeg | 36.5 kg |
| Tűzhely tető | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Sütőtér nettó űrtartalma (l) | 66 |
| Gázrózsák száma | 4 |
| Sütési technológia | Kombinált gáz-elektromos légkeveréssel |
| Kivitel | Szabadonálló |
| Nettó méret / bruttó méret (szélesség, mélység, magasság) | 570x582x830 / 600x600x895 (mm) |
| Nettó súly / bruttó súly (kg) | 36,5 / 38,85 |
| Szín | Piros |
| Garancia | 2 év |
| Csirke forgató nyárs | Igen |
| Égésbiztosító, zománcozott égők | Igen |
| Szikragyújtás minden égőfejnél | Igen |
| Kombi elektromos sütőtér alsó, felső vagy turbó forró levegős sütési lehetőséggel | Igen |
| Mechanikus időzítő a sütőtérhez | Igen |
| Erősített tepsitartó ajtó visszahúzó rugóval | Igen |
| Dupla üveges sütőajtó | Igen |
| Sütőtér világítás | Igen |
| Beépített sütőtér hőmérő a sütőajtóban | Igen |
| Üvegtető | Igen |
| Állítható lábak | Igen |
| PB gáz fúvóka szett | Igen |
