Leírás
• Mikrohullámú sütő
• 20,0 literes kapacitás
• Beépített LED kijelző
• Mechanikai vezérlésű
• 2 kombinált főzési mód
• Mikrohullámú teljesítmény 700 W
• Grill teljesítmény 900 W
• 6 teljesítményszint olvasztó funkcióval
• 9 automatikus főzési program
• Kávé melegítési program
• 60 perces időzítő
• A forgótányér átmérője 245 mm
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 26.2 cm |
| Márka | Philco |
| Mélység | 34.5 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 12.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Zajszint | 58 dB |
| Elhelyezési lehetőség | Szabadonálló |
| Mikrohullámú sütő típus | Grilles |
| Űrmérték | 20 l |
| Mikrohullámú sütő teljesítmény | 700 W |
| Grill | Igen |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Forró levegő | Nem |
| Működtetés | Elektronikus |
| Kijelző | Igen |
| Tányér átmérő | 24,5 cm |
| Belső felület | Lakkozott |
| Ajtó nyitás | Bal |
| Beépíthető | Nem |
| Magasság | 26 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Mélység | 35 cm |
| Szín | EZÜST |
| Tömeg | 12,5 kg |
Leírás és Paraméterek
• Mikrohullámú sütő
• 20,0 literes kapacitás
• Beépített LED kijelző
• Mechanikai vezérlésű
• 2 kombinált főzési mód
• Mikrohullámú teljesítmény 700 W
• Grill teljesítmény 900 W
• 6 teljesítményszint olvasztó funkcióval
• 9 automatikus főzési program
• Kávé melegítési program
• 60 perces időzítő
• A forgótányér átmérője 245 mm
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 26.2 cm |
| Márka | Philco |
| Mélység | 34.5 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 12.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Zajszint | 58 dB |
| Elhelyezési lehetőség | Szabadonálló |
| Mikrohullámú sütő típus | Grilles |
| Űrmérték | 20 l |
| Mikrohullámú sütő teljesítmény | 700 W |
| Grill | Igen |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Forró levegő | Nem |
| Működtetés | Elektronikus |
| Kijelző | Igen |
| Tányér átmérő | 24,5 cm |
| Belső felület | Lakkozott |
| Ajtó nyitás | Bal |
| Beépíthető | Nem |
| Magasság | 26 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Mélység | 35 cm |
| Szín | EZÜST |
| Tömeg | 12,5 kg |
