Leírás
Itt az ideje, hogy felfedd rövid frizurád játékos oldalát a Blow Dry & Style meleglevegős hajformázó segítségével!. Nem kell elővenned a hajsimítót vagy a hajsütővasat, egyetlen lépésben száríthatod és formázhatod a hajad extrém hőhatás nélkül. A meleglevegős hajformázó két, cserélhető tartozékkal rendelkezik, amelyekkel volument és formát adhatsz hajadnak. Az állítható hőmérséklet- és sebességbeállítások segítségével te irányíthatod frizurád formázását, így akár hajtőemelést szeretnél elérni, akár laza fürtöket kialakítani, a rövid hajhoz való Blow Dry & Style melegleveős hajformázó tökéletes választás.
- 2 hajformázó tartozék rövid hajhoz;
- - 19 mm átmérőjű kefe
- - 25 mm átmérőjű puha sörtés kefe
- 400 W teljesítmény
- 2 hőmérséklet-, sebességfokozat
- Körbeforgó vezeték
- Akasztófül
Paraméterek
| Cserefejek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Nem |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Remington |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 400 W |
| Tömeg | 0.47 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Itt az ideje, hogy felfedd rövid frizurád játékos oldalát a Blow Dry & Style meleglevegős hajformázó segítségével!. Nem kell elővenned a hajsimítót vagy a hajsütővasat, egyetlen lépésben száríthatod és formázhatod a hajad extrém hőhatás nélkül. A meleglevegős hajformázó két, cserélhető tartozékkal rendelkezik, amelyekkel volument és formát adhatsz hajadnak. Az állítható hőmérséklet- és sebességbeállítások segítségével te irányíthatod frizurád formázását, így akár hajtőemelést szeretnél elérni, akár laza fürtöket kialakítani, a rövid hajhoz való Blow Dry & Style melegleveős hajformázó tökéletes választás.
- 2 hajformázó tartozék rövid hajhoz;
- - 19 mm átmérőjű kefe
- - 25 mm átmérőjű puha sörtés kefe
- 400 W teljesítmény
- 2 hőmérséklet-, sebességfokozat
- Körbeforgó vezeték
- Akasztófül
| Cserefejek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Nem |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Remington |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 400 W |
| Tömeg | 0.47 kg |
