Leírás
A Style Series B3 szakállvágóval a precíz formázást kényelmesen és pontosan végezheted speciális tervezésének köszönhetően. A vágáshossz állító tárcsa segítségével könnyen és pontosan tudsz választani a 17 precíz vágási hossz közül. Az önélező ComfortTip vágókések a bőrre simán felfeküdve mindig kiváló eredményt biztosítanak.
A precíz és pontos szőrtelenítési rutinod érdekében megtervezett vágáshossz állító forgótárcsa és állítható vezetőfésű segít neked a kívánt hosszúság könnyű kiválasztásában, így a 3 napos borostától a teljes, jól karbantartott szakállig bármilyen fazont kialakíthatsz vele.
17 fokozatú precíz vágási hosszának köszönhetően a Style Series B3 készülék 55%-kal jobban irányítható vágást biztosít számodra*.
• 10 db. 0.5mm-es fokozat max. 5mm-ig
• 1 db. 1mm-es fokozat 5-6mm-ig
• 6 db. 2mm-es fokozat 6-18mm-ig
A levehető mosható vágókéseknek köszönhetően tartsd mindenkor vadonatúj állapotban a Style Series készüléked. Ha eljött az ideje a szakállvágód tisztításának, akkor egyszerűen vedd le a vágókést és a csap alatt leöblítve állíthatod helyre friss és újszerű állapotát.
- Önélező ComfortTip vágókések
- Levehető mosható vágókések
- Könnyed precizitást biztosító vágáshossz állító forgótárcsa
- 1 db. állítható vezetőfésű
- Különböző nyírási hosszak (0,4mm-18mm)
- 0,5 mm-es fokozatok max. 5mm-ig
- 2mm-es fokozatok (6 - 18mm)
- Elemes működés (2x AAA elemmel csomagolva)
- Hordtáska
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Elem/akkumulátor típusa | AAA elem |
| Elemek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Elemes |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 17 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Konturkövető technológia | Nem |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 18 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.4 mm |
| Mosható | Igen |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Igen |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 1 |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Tömeg | 0.4 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Style Series B3 szakállvágóval a precíz formázást kényelmesen és pontosan végezheted speciális tervezésének köszönhetően. A vágáshossz állító tárcsa segítségével könnyen és pontosan tudsz választani a 17 precíz vágási hossz közül. Az önélező ComfortTip vágókések a bőrre simán felfeküdve mindig kiváló eredményt biztosítanak.
A precíz és pontos szőrtelenítési rutinod érdekében megtervezett vágáshossz állító forgótárcsa és állítható vezetőfésű segít neked a kívánt hosszúság könnyű kiválasztásában, így a 3 napos borostától a teljes, jól karbantartott szakállig bármilyen fazont kialakíthatsz vele.
17 fokozatú precíz vágási hosszának köszönhetően a Style Series B3 készülék 55%-kal jobban irányítható vágást biztosít számodra*.
• 10 db. 0.5mm-es fokozat max. 5mm-ig
• 1 db. 1mm-es fokozat 5-6mm-ig
• 6 db. 2mm-es fokozat 6-18mm-ig
A levehető mosható vágókéseknek köszönhetően tartsd mindenkor vadonatúj állapotban a Style Series készüléked. Ha eljött az ideje a szakállvágód tisztításának, akkor egyszerűen vedd le a vágókést és a csap alatt leöblítve állíthatod helyre friss és újszerű állapotát.
- Önélező ComfortTip vágókések
- Levehető mosható vágókések
- Könnyed precizitást biztosító vágáshossz állító forgótárcsa
- 1 db. állítható vezetőfésű
- Különböző nyírási hosszak (0,4mm-18mm)
- 0,5 mm-es fokozatok max. 5mm-ig
- 2mm-es fokozatok (6 - 18mm)
- Elemes működés (2x AAA elemmel csomagolva)
- Hordtáska
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Elem/akkumulátor típusa | AAA elem |
| Elemek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Elemes |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 17 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Konturkövető technológia | Nem |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 18 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.4 mm |
| Mosható | Igen |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Igen |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 1 |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Tömeg | 0.4 kg |
| Trimmer | Igen |
