Leírás
A Remington PRO-Ceramic Extra hajvasalóval könnyedén érhetünk el fényes, sima és tökéletesen egyenes hajat otthon is.
Ezt a hajsimítót a hosszú, vastag szálú hajra terveztük. Hosszabb, extra széles lapokkal van ellátva, melyek percek alatt megszelidítik a haját. Lenyűgöző 150°c és 230°c közötti hőmérséklet beállításai, és a 15 másodperces felmelegedése következtében a Remington PRO-Ceramic Extra még a legrakoncátlanabb fürtöket is is biztosan kisimítja.
Ez az újgenerációs hajsimító a forradalmi Remington Pro kollekció részét képezi, ami sima, dúsfényű, életerős hajat varázsol minden egyes alkalommal.
Újgenerációs kerámia - ultra turmalin bevonat
Az újgenerációs kerámia - ulra turmalin bevonat most 75%-kal simább felületű, így a haj simítása és formázása egyaránt tökéletesebb. A turmalin az ionok természetes forrása, melyek hajformázás közben a kerámialapokról adódnak át a hajadnak. Ezzel az elsőosztályú hajsimítóval pillanatok alatt, könnyedén csillogó, luxus frizurát kreálhatsz magadnak!
Villámgyors hajformázás
A hosszabb, extra széles simítólapoknak köszönhetően ez a hajsimító lehetővé teszi, hogy egy áthúzással nagyobb hajtömeget lehessen kiegyenesíteni. Villámgyorsan elkészülhetünk a szélesebb tincsek hajtövektől hajvégekig történő simításának köszönhetően.
Tulajdonságok:
- Újgenerációs kerámia - ultra turmalin bevonat: 75 % -kal simább felület
- Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150 C - 230 C
- Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
- Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
- 15 másodperces, gyors felmelegedés
- Extra hosszú és széles: 110 x 45 mm rugalmas simító lapok
- Biztonsági retesz
- Automatikus feszültségilleszkedés
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Körbeforgó vezeték
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 15 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló táska | Igen |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Min. hőmérséklet | 150 °C |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 67 W |
| Tömeg | 0.55 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Remington PRO-Ceramic Extra hajvasalóval könnyedén érhetünk el fényes, sima és tökéletesen egyenes hajat otthon is.
Ezt a hajsimítót a hosszú, vastag szálú hajra terveztük. Hosszabb, extra széles lapokkal van ellátva, melyek percek alatt megszelidítik a haját. Lenyűgöző 150°c és 230°c közötti hőmérséklet beállításai, és a 15 másodperces felmelegedése következtében a Remington PRO-Ceramic Extra még a legrakoncátlanabb fürtöket is is biztosan kisimítja.
Ez az újgenerációs hajsimító a forradalmi Remington Pro kollekció részét képezi, ami sima, dúsfényű, életerős hajat varázsol minden egyes alkalommal.
Újgenerációs kerámia - ultra turmalin bevonat
Az újgenerációs kerámia - ulra turmalin bevonat most 75%-kal simább felületű, így a haj simítása és formázása egyaránt tökéletesebb. A turmalin az ionok természetes forrása, melyek hajformázás közben a kerámialapokról adódnak át a hajadnak. Ezzel az elsőosztályú hajsimítóval pillanatok alatt, könnyedén csillogó, luxus frizurát kreálhatsz magadnak!
Villámgyors hajformázás
A hosszabb, extra széles simítólapoknak köszönhetően ez a hajsimító lehetővé teszi, hogy egy áthúzással nagyobb hajtömeget lehessen kiegyenesíteni. Villámgyorsan elkészülhetünk a szélesebb tincsek hajtövektől hajvégekig történő simításának köszönhetően.
Tulajdonságok:
- Újgenerációs kerámia - ultra turmalin bevonat: 75 % -kal simább felület
- Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150 C - 230 C
- Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
- Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
- 15 másodperces, gyors felmelegedés
- Extra hosszú és széles: 110 x 45 mm rugalmas simító lapok
- Biztonsági retesz
- Automatikus feszültségilleszkedés
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Körbeforgó vezeték
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 15 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló táska | Igen |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Min. hőmérséklet | 150 °C |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 67 W |
| Tömeg | 0.55 kg |
