Leírás
Termék adatlapja
Samsung UE65AU7022
| Képernyő | |
| TV típusa |
LED |
| Képátló (cm) |
165 cm |
| Képátló (inch) |
65 inch |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Képarány |
16:9 |
| HD felbontás |
Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás |
3840 x 2160 pixel |
| 3D megjelenítés | |
| 3D Tv | Nem |
| Tuner | |
| DVB-T | Igen |
| DVB-T2 | Igen |
| DVB-C | Igen |
| DVB-C2 | Nem |
| DVB-S | Nem |
| DVB-S2 | Nem |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Teletext | Igen |
| Hang | |
| Hangteljesítmény |
2x10W |
| Dolby Digital | Igen |
| DTS | Nem |
| SRS | Nem |
| Funkciók | |
| DLNA támogatás | Igen |
| Böngésző | Igen |
| Operációs rendszer |
Tizen |
| Csatlakozók |
Scart PC
Ethernet
Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) |
144.7 cm |
| Magasság (talppal) |
91.5 cm |
| Mélység (talppal) |
30.8 cm |
| Tömeg (talppal) |
19.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) |
F |
| További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma |
3 db |
| USB portok száma |
1 db |
| VESA szabvány |
200 x 200 mm |
Paraméterek
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 165 cm |
| Képátló (inch) | 65 inch |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| 3D megjelenítés | Nem |
| 3D Tv | Nem |
| Tuner | DVB-T , DVB-T2 , DVB-C |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Teletext | Igen |
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Igen |
| DTS | Nem |
| SRS | Nem |
| DLNA támogatás | Igen |
| Böngésző | Igen |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók | HDMI , Scart , PC , USB csatlakozó , Ethernet , Wi-Fi , Bluetooth , Optikai hang kimenet , CI+ interfész |
| Szélesség (talppal) | 144.7 cm |
| Magasság (talppal) | 91.5 cm |
| Mélység (talppal) | 30.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 19.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | F |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék adatlapja
Samsung UE65AU7022
| Képernyő | |
| TV típusa |
LED |
| Képátló (cm) |
165 cm |
| Képátló (inch) |
65 inch |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Képarány |
16:9 |
| HD felbontás |
Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás |
3840 x 2160 pixel |
| 3D megjelenítés | |
| 3D Tv | Nem |
| Tuner | |
| DVB-T | Igen |
| DVB-T2 | Igen |
| DVB-C | Igen |
| DVB-C2 | Nem |
| DVB-S | Nem |
| DVB-S2 | Nem |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Teletext | Igen |
| Hang | |
| Hangteljesítmény |
2x10W |
| Dolby Digital | Igen |
| DTS | Nem |
| SRS | Nem |
| Funkciók | |
| DLNA támogatás | Igen |
| Böngésző | Igen |
| Operációs rendszer |
Tizen |
| Csatlakozók |
Scart PC
Ethernet
Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) |
144.7 cm |
| Magasság (talppal) |
91.5 cm |
| Mélység (talppal) |
30.8 cm |
| Tömeg (talppal) |
19.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) |
F |
| További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma |
3 db |
| USB portok száma |
1 db |
| VESA szabvány |
200 x 200 mm |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 165 cm |
| Képátló (inch) | 65 inch |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| 3D megjelenítés | Nem |
| 3D Tv | Nem |
| Tuner | DVB-T , DVB-T2 , DVB-C |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Teletext | Igen |
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Igen |
| DTS | Nem |
| SRS | Nem |
| DLNA támogatás | Igen |
| Böngésző | Igen |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók | HDMI , Scart , PC , USB csatlakozó , Ethernet , Wi-Fi , Bluetooth , Optikai hang kimenet , CI+ interfész |
| Szélesség (talppal) | 144.7 cm |
| Magasság (talppal) | 91.5 cm |
| Mélység (talppal) | 30.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 19.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | F |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
