Leírás
LEÍRÁS:
A mikrohullámú sütő manapság felbecsülhetetlenül fontos segítség, amely szokatlan megjelenést kölcsönöz a térnek, és egyben modern funkciókkal örvendeztet meg. A nagyszerű Samsung szabadon álló mikrohullámú sütő szuper megoldás hatékonysága, többcélú felhasználási módja és gazdaságos működése miatt. Előnye, hogy gyakorlatilag bármilyen helyen használható és könnyen kezelhető. Belső mérete 20 l, és egy forgótányérral rendelkezik, amelynek átmérője 25,5 cm. A teljesítmény nagysága mutatja, milyen gyorsan fog felmelegedni az étel. Maximális teljesítmény, amelyre ennél a modellnél számíthatsz 1050 W. A fokozatok száma 5, amit a mikrohullámú sütőn használhatsz. A hasznos Samsung mikrohullámú sütő a megszokott kézi vezérléssel szabályozható. A tekerőgombbal könnyedén beállíthatod a kívánt programot és annak hosszát. Klasszikus megjelenése garantálja a sokoldalúságát, így tökéletesen illik szinte minden konyhába.
Alap szín
Fehér
Egyéb szín
Fekete
Nettó súly
10,5 kg
Magasság (max.)
25,9 cm
Szélesség (max.)
44 cm
Mélység (max.)
33,8 cm
Alapadatok
Űrtartalom
20,00 L
Fogyasztás
700 Watt
Grill funkció
Nem
Egyéb
Mechanikus vezérlés
Kijelző
LED
Funkciók
Olvasztás
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Forgótányér méret | 25.5 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 25.9 cm |
| Márka | Samsung |
| Mélység | 33.8 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fekete-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A mikrohullámú sütő manapság felbecsülhetetlenül fontos segítség, amely szokatlan megjelenést kölcsönöz a térnek, és egyben modern funkciókkal örvendeztet meg. A nagyszerű Samsung szabadon álló mikrohullámú sütő szuper megoldás hatékonysága, többcélú felhasználási módja és gazdaságos működése miatt. Előnye, hogy gyakorlatilag bármilyen helyen használható és könnyen kezelhető. Belső mérete 20 l, és egy forgótányérral rendelkezik, amelynek átmérője 25,5 cm. A teljesítmény nagysága mutatja, milyen gyorsan fog felmelegedni az étel. Maximális teljesítmény, amelyre ennél a modellnél számíthatsz 1050 W. A fokozatok száma 5, amit a mikrohullámú sütőn használhatsz. A hasznos Samsung mikrohullámú sütő a megszokott kézi vezérléssel szabályozható. A tekerőgombbal könnyedén beállíthatod a kívánt programot és annak hosszát. Klasszikus megjelenése garantálja a sokoldalúságát, így tökéletesen illik szinte minden konyhába.
Alap szín
Fehér
Egyéb szín
Fekete
Nettó súly
10,5 kg
Magasság (max.)
25,9 cm
Szélesség (max.)
44 cm
Mélység (max.)
33,8 cm
Alapadatok
Űrtartalom
20,00 L
Fogyasztás
700 Watt
Grill funkció
Nem
Egyéb
Mechanikus vezérlés
Kijelző
LED
Funkciók
Olvasztás
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Forgótányér méret | 25.5 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 25.9 cm |
| Márka | Samsung |
| Mélység | 33.8 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fekete-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
