Leírás
Quick Defrost gyors kiolvasztási funkció
A Quick Defrost funkcióval gyorsan és egyenletesen olvaszthatod ki az ételeket. Mivel az automatikus kiolvasztási algoritmus 5 ételfajta szerint számolja ki a megfelelő kiolvasztási időt, jóval kevesebb időt igényel a hozzávalók előkészítése.
Keep Warm melegentartó funkció
A Keep Warm melegentartó funkció különösen hasznos, ha egyidejűleg többféle fogást készítesz. A grillfűtés használatával minden étel megfelelő hőmérsékletű marad, és semmi sem sül túl. Valamennyi étel meleg és ízletes marad, így a számodra megfelelő időben szolgálhatod fel azokat.
CERAMIC INSIDE™ belső bevonat
A tartós kivitelű és egyszerűen tisztán tartható CERAMIC INSIDE™ belső bevonat karcálló. A súrolás nélkül megtisztítható sima felület az idő múlásával sem színeződik el. Ezenkívül nagyfokú rozsda- és karcállóságának köszönhetően hosszú élettartamot kölcsönöz a készülék számára.
Előre beprogramozott helyi receptek
Válassz a számos, előre beprogramozott recept közül, és élvezd az ismerős házias ízeket. Mindössze egyetlen gombnyomással kiválaszthatod a kívánt ételt, így sok időt takaríthatsz meg annak elkészítésekor.
ECO üzemmód
A versenytársakkal összehasonlítva a legalacsonyabb szintű készenléti energiafelhasználást igénylő ECO üzemmóddal jelentős mértékű energia takarítható meg. Mivel a sütésen kívüli alapvető funkciók használata csak minimális mértékű energiafelvétellel jár, az alacsonyabb villanyszámlának köszönhetően jelentős összeget takaríthatsz meg.
Szagtalanítás
A Szagtalanítási funkció által alkalmazott erőteljes légáramlásnak köszönhetően a kellemetlen szagok gyorsan eltávoznak a sütőtérből. Az azonnali szagtalanításnak köszönhetően az ételek mindig frissek és ízletesek maradnak.
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forgótányér méret | 28.8 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 27.5 cm |
| Márka | Samsung |
| Mélység | 37.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Szélesség | 48 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 13 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
Leírás és Paraméterek
Quick Defrost gyors kiolvasztási funkció
A Quick Defrost funkcióval gyorsan és egyenletesen olvaszthatod ki az ételeket. Mivel az automatikus kiolvasztási algoritmus 5 ételfajta szerint számolja ki a megfelelő kiolvasztási időt, jóval kevesebb időt igényel a hozzávalók előkészítése.
Keep Warm melegentartó funkció
A Keep Warm melegentartó funkció különösen hasznos, ha egyidejűleg többféle fogást készítesz. A grillfűtés használatával minden étel megfelelő hőmérsékletű marad, és semmi sem sül túl. Valamennyi étel meleg és ízletes marad, így a számodra megfelelő időben szolgálhatod fel azokat.
CERAMIC INSIDE™ belső bevonat
A tartós kivitelű és egyszerűen tisztán tartható CERAMIC INSIDE™ belső bevonat karcálló. A súrolás nélkül megtisztítható sima felület az idő múlásával sem színeződik el. Ezenkívül nagyfokú rozsda- és karcállóságának köszönhetően hosszú élettartamot kölcsönöz a készülék számára.
Előre beprogramozott helyi receptek
Válassz a számos, előre beprogramozott recept közül, és élvezd az ismerős házias ízeket. Mindössze egyetlen gombnyomással kiválaszthatod a kívánt ételt, így sok időt takaríthatsz meg annak elkészítésekor.
ECO üzemmód
A versenytársakkal összehasonlítva a legalacsonyabb szintű készenléti energiafelhasználást igénylő ECO üzemmóddal jelentős mértékű energia takarítható meg. Mivel a sütésen kívüli alapvető funkciók használata csak minimális mértékű energiafelvétellel jár, az alacsonyabb villanyszámlának köszönhetően jelentős összeget takaríthatsz meg.
Szagtalanítás
A Szagtalanítási funkció által alkalmazott erőteljes légáramlásnak köszönhetően a kellemetlen szagok gyorsan eltávoznak a sütőtérből. Az azonnali szagtalanításnak köszönhetően az ételek mindig frissek és ízletesek maradnak.
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forgótányér méret | 28.8 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 27.5 cm |
| Márka | Samsung |
| Mélység | 37.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Szélesség | 48 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 13 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
