Leírás
A Sencor SCP 2254BK-EUE4 egy két főzőzónás elektromos főzőlap ideális választás lehet nyaralóba, kollégiumba. A kompakt kialakításának köszönhetően nem igényel nagy helyet és beüzemelése is könnyen, egyszerűen elvégezhető. A tűzhely egy 18 cm és egy 15 cm átmérőjű főzőfelülettel, 2500 W teljesítménnyel és folyamatosan szabályozható termosztáttal lett felszerelve. A használatát egy működést jelző lámpák könnyíti meg. A kiváló stabilitást a csúszásgátlóval ellátott lábak biztosítják.
Manuális vezérlés
A készülék LED jelzőfénnyel lett felszerelve, ezáltal mindig ellenőrizheti, hogy a készülék bekapcsolt állapotban van e. A hőmérséklet beállítási manuálisan történik, Ön határozza meg a főzéshez szüksége hőfokot, egyszerű tekerőgombos irányítással. Az beállítása főzőlaponként külön állítható.
Két főzőlapos kialakítás
Két 18 és 15 cm átmérőjű főzőlap áll a rendelkezésére, így kisebb-nagyobb edényeket, serpenyőket is elhelyezhet rajta. A főételt és a köretet is elkészítheti egyszerre. Minden főzőlap külön forgó kapcsolós gombbal vezérelhető, valamint folyamatos hőmérséklet-szabályozással és egy fényjelzővel.
Letisztult minimál design
A minimalista, lekerekített fehér dizájn számtalan előnnyel jár. Főzés után könnyedén megtisztíthatja egy nedves ruhával és enyhe szappannal, majd szárazra törölheti. A könnyű kialakítása miatt szinte bárhova magával tudja vinni és a tárolásához sincs szükség nagyobb helyekre.
Termék jellemzők:
• Akár 2 500 W elérhető maximális teljesítmény
• 18,5 cm és 15,5 cm átmérővel rendelkező főzőlapok
• Öntvény főzőlapok
• Fokozatmentesen állítható termosztát
• Működést jelző világítás
• Egyszerű használat és tisztítás
• Kompakt kialakítás, hordozható kivitel
• Ideális választás kollégiumba, hétvégi házba, irodába
• Csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát
• Számos biztonsági funkcióval ellátva
Technikai információk:
• Tápfeszültség: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
• Teljesítmény: 2 250 W
• Hálózati vezeték hossza: 80 cm
• Méret: 480 x 280 x 82 mm
• Tömeg: 4,9 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Elektromos főző zónák száma | 2 |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Főzőlap keret | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 8.2 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 28 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 48 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 4.9 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Sencor SCP 2254BK-EUE4 egy két főzőzónás elektromos főzőlap ideális választás lehet nyaralóba, kollégiumba. A kompakt kialakításának köszönhetően nem igényel nagy helyet és beüzemelése is könnyen, egyszerűen elvégezhető. A tűzhely egy 18 cm és egy 15 cm átmérőjű főzőfelülettel, 2500 W teljesítménnyel és folyamatosan szabályozható termosztáttal lett felszerelve. A használatát egy működést jelző lámpák könnyíti meg. A kiváló stabilitást a csúszásgátlóval ellátott lábak biztosítják.
Manuális vezérlés
A készülék LED jelzőfénnyel lett felszerelve, ezáltal mindig ellenőrizheti, hogy a készülék bekapcsolt állapotban van e. A hőmérséklet beállítási manuálisan történik, Ön határozza meg a főzéshez szüksége hőfokot, egyszerű tekerőgombos irányítással. Az beállítása főzőlaponként külön állítható.
Két főzőlapos kialakítás
Két 18 és 15 cm átmérőjű főzőlap áll a rendelkezésére, így kisebb-nagyobb edényeket, serpenyőket is elhelyezhet rajta. A főételt és a köretet is elkészítheti egyszerre. Minden főzőlap külön forgó kapcsolós gombbal vezérelhető, valamint folyamatos hőmérséklet-szabályozással és egy fényjelzővel.
Letisztult minimál design
A minimalista, lekerekített fehér dizájn számtalan előnnyel jár. Főzés után könnyedén megtisztíthatja egy nedves ruhával és enyhe szappannal, majd szárazra törölheti. A könnyű kialakítása miatt szinte bárhova magával tudja vinni és a tárolásához sincs szükség nagyobb helyekre.
Termék jellemzők:
• Akár 2 500 W elérhető maximális teljesítmény
• 18,5 cm és 15,5 cm átmérővel rendelkező főzőlapok
• Öntvény főzőlapok
• Fokozatmentesen állítható termosztát
• Működést jelző világítás
• Egyszerű használat és tisztítás
• Kompakt kialakítás, hordozható kivitel
• Ideális választás kollégiumba, hétvégi házba, irodába
• Csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát
• Számos biztonsági funkcióval ellátva
Technikai információk:
• Tápfeszültség: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
• Teljesítmény: 2 250 W
• Hálózati vezeték hossza: 80 cm
• Méret: 480 x 280 x 82 mm
• Tömeg: 4,9 kg
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Elektromos főző zónák száma | 2 |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Főzőlap keret | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 8.2 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 28 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 48 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 4.9 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
