Leírás
LEÍRÁS:
A Sencor SES 8500 automata kávéfőzővel emeld egy újabb szintre az otthoni kávézás élményét, úgy mintha egy professzionális kávézóban lennél. A készülék innovatív funkcióival, kompakt méretével és elegáns megjelenésével tökéletes választás mindenkinek, aki igazi kávérajongó.
Intuitív TFT kijelző és Sencor Home WIFI kapcsolat
A kávéfőző modern TFT kijelzője egyszerűvé teszi a használatot, akár magyar nyelven is. A Sencor Home alkalmazás segítségével pedig az eszköz WiFi kapcsolattal is irányítható, így távolról is könnyedén elindíthatod kedvenc kávéd elkészítését, hogy az minden alkalommal a tökéletes legyen.
My Coffee Funkció, Kávé készítés egyetlen érintéssel
A My Coffee funkcióval lehetőséged van beállítani a kedvenc kávédnak erősségét és mennyiségét. A kávéfőző 15 őrlési fokozatot kínál, így szinte minden ízlést kielégít. A precíz őrlést a rozsdamentes acél őrlő biztosítja, amely garantálja a tökéletes aroma megőrzését. Legyen szó eszpresszóról, latte macchiatóról vagy cappuccinóról, a kávéfőző programjai egyetlen érintéssel elindíthatók. A 750 ml-es tejtartálynak köszönhetően egyetlen gombnyomással készíthetsz krémes tejhabot a latte vagy cappuccino italokhoz. A csészevilágítás pedig stílusos megjelenést kölcsönöz a kávékészítés pillanatainak.
A tökéletes krémes kávéért
A 20 bar nyomású szivattyú garantálja, hogy minden eszpresszó gazdag krémréteggel készüljön, kiemelve a kávé természetes ízét. Az előgőzölő rendszernek köszönhetően pedig még teljesebb kávéízben lehet részed. A mindössze 188 mm szélességű készülék bármilyen konyhában kényelmesen elfér. A kivehető 1,5 literes víztartály és 200 g-os kávétartály lehetővé teszi, hogy hosszú ideig élvezd a friss kávét anélkül, hogy folyamatosan újra kellene töltened. Az állítható kávéadagoló és a csészeméret memória funkció pedig garantálja, hogy minden csésze kávé a te igényeidhez igazodjon.
Energiatakarékos és könnyen karbantartható
A Sencor SES 8500 kávéfőző ECO üzemmóddal is rendelkezik, amely segít csökkenteni az energiafogyasztást. Az automatikus öntisztító funkció és a vízkőmentesítési program biztosítja, hogy a kávéfőző hosszú élettartamú és mindig tiszta legyen. A kivehető főzőegység és kávézacc-tartály pedig egyszerű tisztítást tesz lehetővé.
Műszaki paraméterek
| Nyomás | 20 bar |
| Eszpresszó típus | Automata |
| Kijelző | Igen |
| Forró víz funkció | Igen |
| Auto-cappuccino | Igen |
| Csészemelegítő | Nem |
| Kapszula felhasználás | Nem |
| Kávédaráló | Igen |
| Automatikus ölbítés | Igen |
| Teljesítmény (W) | 1 350 W |
| Magasság (cm) | 43,5 cm |
| Szélesség (cm) | 19 cm |
| Mélység (cm) | 32 cm |
| Szín | Fekete |
| Tömeg | 8,7 kg |
Paraméterek
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Gőznyomás | 20 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 43.5 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 32 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Tömeg | 8.71 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Víztartály kapacitása | 1500 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Sencor SES 8500 automata kávéfőzővel emeld egy újabb szintre az otthoni kávézás élményét, úgy mintha egy professzionális kávézóban lennél. A készülék innovatív funkcióival, kompakt méretével és elegáns megjelenésével tökéletes választás mindenkinek, aki igazi kávérajongó.
Intuitív TFT kijelző és Sencor Home WIFI kapcsolat
A kávéfőző modern TFT kijelzője egyszerűvé teszi a használatot, akár magyar nyelven is. A Sencor Home alkalmazás segítségével pedig az eszköz WiFi kapcsolattal is irányítható, így távolról is könnyedén elindíthatod kedvenc kávéd elkészítését, hogy az minden alkalommal a tökéletes legyen.
My Coffee Funkció, Kávé készítés egyetlen érintéssel
A My Coffee funkcióval lehetőséged van beállítani a kedvenc kávédnak erősségét és mennyiségét. A kávéfőző 15 őrlési fokozatot kínál, így szinte minden ízlést kielégít. A precíz őrlést a rozsdamentes acél őrlő biztosítja, amely garantálja a tökéletes aroma megőrzését. Legyen szó eszpresszóról, latte macchiatóról vagy cappuccinóról, a kávéfőző programjai egyetlen érintéssel elindíthatók. A 750 ml-es tejtartálynak köszönhetően egyetlen gombnyomással készíthetsz krémes tejhabot a latte vagy cappuccino italokhoz. A csészevilágítás pedig stílusos megjelenést kölcsönöz a kávékészítés pillanatainak.
A tökéletes krémes kávéért
A 20 bar nyomású szivattyú garantálja, hogy minden eszpresszó gazdag krémréteggel készüljön, kiemelve a kávé természetes ízét. Az előgőzölő rendszernek köszönhetően pedig még teljesebb kávéízben lehet részed. A mindössze 188 mm szélességű készülék bármilyen konyhában kényelmesen elfér. A kivehető 1,5 literes víztartály és 200 g-os kávétartály lehetővé teszi, hogy hosszú ideig élvezd a friss kávét anélkül, hogy folyamatosan újra kellene töltened. Az állítható kávéadagoló és a csészeméret memória funkció pedig garantálja, hogy minden csésze kávé a te igényeidhez igazodjon.
Energiatakarékos és könnyen karbantartható
A Sencor SES 8500 kávéfőző ECO üzemmóddal is rendelkezik, amely segít csökkenteni az energiafogyasztást. Az automatikus öntisztító funkció és a vízkőmentesítési program biztosítja, hogy a kávéfőző hosszú élettartamú és mindig tiszta legyen. A kivehető főzőegység és kávézacc-tartály pedig egyszerű tisztítást tesz lehetővé.
Műszaki paraméterek
| Nyomás | 20 bar |
| Eszpresszó típus | Automata |
| Kijelző | Igen |
| Forró víz funkció | Igen |
| Auto-cappuccino | Igen |
| Csészemelegítő | Nem |
| Kapszula felhasználás | Nem |
| Kávédaráló | Igen |
| Automatikus ölbítés | Igen |
| Teljesítmény (W) | 1 350 W |
| Magasság (cm) | 43,5 cm |
| Szélesség (cm) | 19 cm |
| Mélység (cm) | 32 cm |
| Szín | Fekete |
| Tömeg | 8,7 kg |
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Gőznyomás | 20 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 43.5 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 32 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Tömeg | 8.71 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Víztartály kapacitása | 1500 ml |
