Leírás
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 1 200 W |
| Folyamatos szabályozás | Igen |
| Tartozék anyag | ROZSDAMENTES ACÉL |
| Habverő | Igen |
| Tejhabosító | Igen |
| Szín | FEHÉR |
• 4 az 1-ben botmixer
• TITANIUM QuadBlade technológia
• Teljesítmény: 1200 W
• 20 cm hosszú rozsdamentes acél mixelő szár
• Fokozatmentes fordulatszám szabályozás
• Ergonomikus fogantyú
• Rozsdamentes acél tartozékok, meleg alapanyagok mixeléséhez is használhatók
• Rozsdamentes acélkés
Tartozékok
• 800 ml-es edény fedéllel
• Rozsdamentes acél habverő
• 500 ml-es mixelő edény, rozsdamentes acél késsel
• Tartozék kioldó gomb
• Tejhabosító
• Speciális flexibilis hálózati vezeték
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 50 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 8 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 8 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 1 200 W |
| Folyamatos szabályozás | Igen |
| Tartozék anyag | ROZSDAMENTES ACÉL |
| Habverő | Igen |
| Tejhabosító | Igen |
| Szín | FEHÉR |
• 4 az 1-ben botmixer
• TITANIUM QuadBlade technológia
• Teljesítmény: 1200 W
• 20 cm hosszú rozsdamentes acél mixelő szár
• Fokozatmentes fordulatszám szabályozás
• Ergonomikus fogantyú
• Rozsdamentes acél tartozékok, meleg alapanyagok mixeléséhez is használhatók
• Rozsdamentes acélkés
Tartozékok
• 800 ml-es edény fedéllel
• Rozsdamentes acél habverő
• 500 ml-es mixelő edény, rozsdamentes acél késsel
• Tartozék kioldó gomb
• Tejhabosító
• Speciális flexibilis hálózati vezeték
| Aprító tartozék | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 50 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 8 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 8 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
