Leírás
Termék jellemzők:
• Bolyhok gyors eltávolítására - pulóverekről, ing gallérról, illetve más textíliákról
• Hárompengés rendszer - nem károsítja a finom ruhákat, kelméket
• A bolyhok eltávolítása után a ruhák teljesen újnak tűnnek
• Egyszerűen kivehető, átlátszó bolyhgyűjtő
• Automatikus biztonsági megszakító
Technikai információk:
• 2x 1,5V lítium AA elemmel működik, amely a csomag tartalmát képezi
• Méretek: (szél. x mély. x mag.) 50 x 74 x 104 mm
• Súly: 92 g
Paraméterek
| Elemek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Elemes |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 10.4 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 7.4 cm |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szélesség | 5 cm |
| Szín | Lila-Fehér |
| Tömeg | 0.09 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék jellemzők:
• Bolyhok gyors eltávolítására - pulóverekről, ing gallérról, illetve más textíliákról
• Hárompengés rendszer - nem károsítja a finom ruhákat, kelméket
• A bolyhok eltávolítása után a ruhák teljesen újnak tűnnek
• Egyszerűen kivehető, átlátszó bolyhgyűjtő
• Automatikus biztonsági megszakító
Technikai információk:
• 2x 1,5V lítium AA elemmel működik, amely a csomag tartalmát képezi
• Méretek: (szél. x mély. x mag.) 50 x 74 x 104 mm
• Súly: 92 g
| Elemek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Elemes |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 10.4 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 7.4 cm |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szélesség | 5 cm |
| Szín | Lila-Fehér |
| Tömeg | 0.09 kg |
