Leírás
A Sencor SMW 5517WH mikrohullámú sütő nemcsak az ételek melegítésében segít, hanem kiolvasztási, grillezési és főzési funkciókat is kínál. A sütő belső térfogata 17 liter, a forgó üvegtányér pedig 27 cm átmérővel rendelkezik. A mikrohullámú sütő 5 teljesítményszinttel felszerelt. 3 leolvasztási programot kínál az étel típusának megfelelően, és 3 grillezési program közül választhat. A fő vezérlőpanelen 8 előre beállított program közül választhat. A mikrohullámú sütő 60 perces időzítővel is rendelkezik, amely széles időtartománnyal rendelkezik.
Funkciókban gazdag
A fehér és a fekete szín kombinációja ezt a mikrohullámú sütőt minden konyha ékességévé teszi. A funkcióinak és a beépített programok változatosságának köszönhetően a legtöbb étel elkészítésével megbirkózik. A kiolvasztás esetén három mód közül választhat, mégpedig egy a hús, a szárnyas vagy tenger gyümölcsei lehetőségei közül. Nagy előnyt jelent a késleltetett indítási funkció használatának lehetősége is.
Előre telepített programok, amik megkönnyítik a hétköznapokat
A mikrohullámú sütő 8 teljesen automatikus programmal rendelkezik, ahol nem kell kiválasztani az időt vagy a hőmérsékletet, ezek a következők: pattogatott kukorica, melegítés, ital, pizza, burgonya, zöldség, hús és hal. Így élvezheti a tökéletesen főtt burgonyát, és kipróbálhatja a különféle húsok és zöldségek elkészítését is.
Ízekkel teli grillezés
3 különböző, grillező és sütéssel kombinált program közül választhat. Ezek a programok a mikrohullámú melegítés és a grillezés kombinációjának köszönhetően működnek. Hús sütésére, steak készítésére, grillezésre, de különféle pirítós vagy panini sütésére is használható. A sütőbe épített fűtőelem teszi lehetővé teszi a grillezést.
Biztonsági zár
A mikrohullámú sütő megfelel a legszigorúbb biztonsági előírásoknak. Az átlátszó üvegű ajtó, biztonsági zárral van felszerelve a nem kívánt nyitás ellen. A kiválasztott funkciók használat közbeni megőrzése érdekében a mikrohullámú sütő gombjait az úgynevezett gyerekzárral is lezárhatja.
Gyors és egyszerű karbantartás
A sütő belseje egy nagyon tartós anyagból készült, amely megakadályozza a korróziót. A zománcozott felület pedig biztosítja az egyszerű takarítást. A forgótányér kényelmesen eltávolítható és folyó víz alatt mosható. A külső része nedves ruhával törölhető.
Csomag tartalma
• Mikrohullámú sütő
• Fém rács
• 27 cm átmérőjű üveg forgótányér
• Akár 800 W teljesítmény
• Beépített LED működtető panel,
• 8 előre beállított programmal + Grill funkció
• Mikrohullámú sütés az egyszerű és gyors főzéshez és étel melegítéshez
• Tartós és könnyen tisztítható zománcozott belső felületek
• Nagy belső tér: akár 27 cm átmérőjű edény is berakható
• 17 l űrtartalom
• 5 teljesítményszint a különböző főzésekhez és melegítésekhez
• Gyors és higiénikus élelmiszer felolvasztás
• 60 perces időkapcsoló, főzéshez is elegendő
• Sípszó a program befejezésének a végén
• Gyermekzárral felszerelt készülék
Technikai információk:
• Tápfeszültség: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
• Teljesítmény: 800 W
• Üzemi frekvencia: 2450 Mhz
• Zajszint: 63 dB
• Kivitel: Szabadon álló
• Forgótányér átmérő: 270 mm
• Ajtó: Beépített fogantyúval, balra nyíló kivitel
• Méretek: 451 x 256 x 354 mm
• Súly: 10,5 kg
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Forgótányér méret | 27 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 800 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Automatikus |
| Magasság | 25.6 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 35.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Sütési programok száma | 8 |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 17 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 63 dB |
| Elhelyezési lehetőség | Szabadonálló |
| Mikrohullámú sütő típus | Grillel |
| Űrtartalom | 17 l |
| Mikrohullámú sütő teljesítmény | 800 W |
| Grill teljesítmény | 800 W |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Üzemi frekvencia | 2450 Mhz |
| Ajtó | Beépített fogantyúval, balra nyíló kivitel |
| Zajszint | 63 dB |
| Tányér átmérő | 27 cm |
| Belső felület | Zománc |
| Beépített LED működtető panel | Igen |
| Előre beállított programmal + Grill funkció | 8 |
| Mikrohullámú sütés az egyszerű és gyors főzéshez és étel melegítéshez | Igen |
| Belső felület | Tartós és könnyen tisztítható zománcozott belső felületek |
| Nagy belső tér | akár 27 cm átmérőjű edény is berakható |
| Teljesítményszint a különböző főzésekhez és melegítésekhez | 5 |
| Gyors és higiénikus élelmiszer felolvasztás | Igen |
| 60 perces időkapcsoló, főzéshez is elegendő | Igen |
| Sípszó a program befejezésének a végén | Igen |
| Gyermekzárral felszerelt készülék | Igen |
| Magasság | 25,6 cm |
| Szélesség | 45,1 cm |
| Mélység | 35,4 cm |
| Súly | 10,5 kg |
| Szín | Fehér |
Leírás és Paraméterek
A Sencor SMW 5517WH mikrohullámú sütő nemcsak az ételek melegítésében segít, hanem kiolvasztási, grillezési és főzési funkciókat is kínál. A sütő belső térfogata 17 liter, a forgó üvegtányér pedig 27 cm átmérővel rendelkezik. A mikrohullámú sütő 5 teljesítményszinttel felszerelt. 3 leolvasztási programot kínál az étel típusának megfelelően, és 3 grillezési program közül választhat. A fő vezérlőpanelen 8 előre beállított program közül választhat. A mikrohullámú sütő 60 perces időzítővel is rendelkezik, amely széles időtartománnyal rendelkezik.
Funkciókban gazdag
A fehér és a fekete szín kombinációja ezt a mikrohullámú sütőt minden konyha ékességévé teszi. A funkcióinak és a beépített programok változatosságának köszönhetően a legtöbb étel elkészítésével megbirkózik. A kiolvasztás esetén három mód közül választhat, mégpedig egy a hús, a szárnyas vagy tenger gyümölcsei lehetőségei közül. Nagy előnyt jelent a késleltetett indítási funkció használatának lehetősége is.
Előre telepített programok, amik megkönnyítik a hétköznapokat
A mikrohullámú sütő 8 teljesen automatikus programmal rendelkezik, ahol nem kell kiválasztani az időt vagy a hőmérsékletet, ezek a következők: pattogatott kukorica, melegítés, ital, pizza, burgonya, zöldség, hús és hal. Így élvezheti a tökéletesen főtt burgonyát, és kipróbálhatja a különféle húsok és zöldségek elkészítését is.
Ízekkel teli grillezés
3 különböző, grillező és sütéssel kombinált program közül választhat. Ezek a programok a mikrohullámú melegítés és a grillezés kombinációjának köszönhetően működnek. Hús sütésére, steak készítésére, grillezésre, de különféle pirítós vagy panini sütésére is használható. A sütőbe épített fűtőelem teszi lehetővé teszi a grillezést.
Biztonsági zár
A mikrohullámú sütő megfelel a legszigorúbb biztonsági előírásoknak. Az átlátszó üvegű ajtó, biztonsági zárral van felszerelve a nem kívánt nyitás ellen. A kiválasztott funkciók használat közbeni megőrzése érdekében a mikrohullámú sütő gombjait az úgynevezett gyerekzárral is lezárhatja.
Gyors és egyszerű karbantartás
A sütő belseje egy nagyon tartós anyagból készült, amely megakadályozza a korróziót. A zománcozott felület pedig biztosítja az egyszerű takarítást. A forgótányér kényelmesen eltávolítható és folyó víz alatt mosható. A külső része nedves ruhával törölhető.
Csomag tartalma
• Mikrohullámú sütő
• Fém rács
• 27 cm átmérőjű üveg forgótányér
• Akár 800 W teljesítmény
• Beépített LED működtető panel,
• 8 előre beállított programmal + Grill funkció
• Mikrohullámú sütés az egyszerű és gyors főzéshez és étel melegítéshez
• Tartós és könnyen tisztítható zománcozott belső felületek
• Nagy belső tér: akár 27 cm átmérőjű edény is berakható
• 17 l űrtartalom
• 5 teljesítményszint a különböző főzésekhez és melegítésekhez
• Gyors és higiénikus élelmiszer felolvasztás
• 60 perces időkapcsoló, főzéshez is elegendő
• Sípszó a program befejezésének a végén
• Gyermekzárral felszerelt készülék
Technikai információk:
• Tápfeszültség: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
• Teljesítmény: 800 W
• Üzemi frekvencia: 2450 Mhz
• Zajszint: 63 dB
• Kivitel: Szabadon álló
• Forgótányér átmérő: 270 mm
• Ajtó: Beépített fogantyúval, balra nyíló kivitel
• Méretek: 451 x 256 x 354 mm
• Súly: 10,5 kg
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Forgótányér méret | 27 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 800 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Automatikus |
| Magasság | 25.6 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 35.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Sütési programok száma | 8 |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 17 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 63 dB |
| Elhelyezési lehetőség | Szabadonálló |
| Mikrohullámú sütő típus | Grillel |
| Űrtartalom | 17 l |
| Mikrohullámú sütő teljesítmény | 800 W |
| Grill teljesítmény | 800 W |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Üzemi frekvencia | 2450 Mhz |
| Ajtó | Beépített fogantyúval, balra nyíló kivitel |
| Zajszint | 63 dB |
| Tányér átmérő | 27 cm |
| Belső felület | Zománc |
| Beépített LED működtető panel | Igen |
| Előre beállított programmal + Grill funkció | 8 |
| Mikrohullámú sütés az egyszerű és gyors főzéshez és étel melegítéshez | Igen |
| Belső felület | Tartós és könnyen tisztítható zománcozott belső felületek |
| Nagy belső tér | akár 27 cm átmérőjű edény is berakható |
| Teljesítményszint a különböző főzésekhez és melegítésekhez | 5 |
| Gyors és higiénikus élelmiszer felolvasztás | Igen |
| 60 perces időkapcsoló, főzéshez is elegendő | Igen |
| Sípszó a program befejezésének a végén | Igen |
| Gyermekzárral felszerelt készülék | Igen |
| Magasság | 25,6 cm |
| Szélesség | 45,1 cm |
| Mélység | 35,4 cm |
| Súly | 10,5 kg |
| Szín | Fehér |
