Leírás
A Sencor SMW 6001DS egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű rozsdamentes borítású szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú teljesítményre képes készülék digitális vezérlésű. A 20 literes kapacitás mellett öt különböző fokozattal lett felszerelve, továbbá elérhető a kiolvasztási funkció, valamint beépítésre került egy maximum 95 perces időzítő. A forótányér átmérője 245 mm.
8 előre beállított program, késleltetett indítási lehetőség
Fedezze fel a Sencor mikrohullámú sütőjének az SMW 6001DS előnyeit. Többé nem kell azon gondolkodnia, hogy milyen időt vagy teljesítményt kell választania a megfelelő hőmérsékletű étel elkészítéséhez. A beépített digitális időzítőn keresztül végig ellenőrizheti a működési folyamatokat, a forgatható és nyomkodható gombokkal kiválaszthatja a programokat és a funkciókat. 5 mikrohullámú teljesítményfokozat és 3 olvasztási mód közül állathatja be az Önnek éppen megfelelőt. A 8 automata program számos finomsághoz, például pattogatott kukorica készítéshez ajánlott. Ha hozzáadjuk a korábban felsorolt funkciókhoz a késleltetett indítást és a 95 perces időzítő funkciót is, akkor egyértelmű kiváló választás ez a mikrohullámú sütő.
Ajtónyitás egyszerűen
Az ajtóra rögzített nyitó kar segítségével, egyszerűen kinyitható a Sencor mikrohullámú sütő ajtaja. Az oldalra nyíló ajtó kialakításnak köszönhetően hatékonyabban tudja használni szinte minden helyzetben. A szabadonálló kialakításnak köszönhetően a készülék elhelyezése szinte határtalan.
Egyszerű karbantartás
A mikrohullámú sütő kialakításának köszönhetően egyszerűen tisztítható. A rozsdamentes acél kivitelű ház és a lakozott belső felület nedves ruhával tisztítható. A forgó tányért lehetősége van akár mosogatógépen akár folyó víz alatt elmosni.
Biztonság mindenekelőtt
A beépített biztonsági mechanizmus és a csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát. A gyermekzár funkció segítségével a működtető panel zárolható, így a készüléket nem lehet véletlenül bekapcsolni, vagy a beállításokat elállítani.
Csomag tartalma
• Mikrohullámú sütő
• 245 mm átmérőjű üveg forgótányér
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Márka | Sencor |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 63 dB |
| Elhelyezési lehetőség | Szabadonálló |
| Mikrohullámú sütő típus | standard |
| Űrmérték | 20 l |
| Mikrohullámú sütő teljesítmény | 700 W |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Teljesítmény | 700 W |
| Üzemi frekvencia | 2450 Mhz |
| Zajszint | 63 dB |
| Grill | Nem |
| Forró levegő | Nem |
| Működtetés | Elektronikus |
| Kijelző | Igen |
| Rozsdamentes acél borítás | Igen |
| Sötétszürke belső kialakítás | Igen |
| Digitális vezérlés | Igen |
| 8 automatikus főzés / sütés program | Igen |
| Többlépcsős sütés / főzés | Igen |
| Súly alapú kiolvasztás | Igen |
| 95 perces időzítő | Igen |
| Óra | Igen |
| Indítás késleltetés | Igen |
| 5 teljesítményfokozat | Igen |
| Hangjelzések | Igen |
| Gyermek biztonsági zár | Igen |
| Forgótányér átmérő | 24,5 cm |
| Belső felület | Lakkozott |
| Ajtó nyitás | Beépített ajtónyitó fogantyú, bal oldalra nyíló kivitel |
| Beépíthető | Nem |
| Magasság | 26,2 cm |
| Szélesség | 45,2 cm |
| Mélység | 35,1 cm |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Tömeg | 10,5 kg |
Leírás és Paraméterek
A Sencor SMW 6001DS egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű rozsdamentes borítású szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú teljesítményre képes készülék digitális vezérlésű. A 20 literes kapacitás mellett öt különböző fokozattal lett felszerelve, továbbá elérhető a kiolvasztási funkció, valamint beépítésre került egy maximum 95 perces időzítő. A forótányér átmérője 245 mm.
8 előre beállított program, késleltetett indítási lehetőség
Fedezze fel a Sencor mikrohullámú sütőjének az SMW 6001DS előnyeit. Többé nem kell azon gondolkodnia, hogy milyen időt vagy teljesítményt kell választania a megfelelő hőmérsékletű étel elkészítéséhez. A beépített digitális időzítőn keresztül végig ellenőrizheti a működési folyamatokat, a forgatható és nyomkodható gombokkal kiválaszthatja a programokat és a funkciókat. 5 mikrohullámú teljesítményfokozat és 3 olvasztási mód közül állathatja be az Önnek éppen megfelelőt. A 8 automata program számos finomsághoz, például pattogatott kukorica készítéshez ajánlott. Ha hozzáadjuk a korábban felsorolt funkciókhoz a késleltetett indítást és a 95 perces időzítő funkciót is, akkor egyértelmű kiváló választás ez a mikrohullámú sütő.
Ajtónyitás egyszerűen
Az ajtóra rögzített nyitó kar segítségével, egyszerűen kinyitható a Sencor mikrohullámú sütő ajtaja. Az oldalra nyíló ajtó kialakításnak köszönhetően hatékonyabban tudja használni szinte minden helyzetben. A szabadonálló kialakításnak köszönhetően a készülék elhelyezése szinte határtalan.
Egyszerű karbantartás
A mikrohullámú sütő kialakításának köszönhetően egyszerűen tisztítható. A rozsdamentes acél kivitelű ház és a lakozott belső felület nedves ruhával tisztítható. A forgó tányért lehetősége van akár mosogatógépen akár folyó víz alatt elmosni.
Biztonság mindenekelőtt
A beépített biztonsági mechanizmus és a csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát. A gyermekzár funkció segítségével a működtető panel zárolható, így a készüléket nem lehet véletlenül bekapcsolni, vagy a beállításokat elállítani.
Csomag tartalma
• Mikrohullámú sütő
• 245 mm átmérőjű üveg forgótányér
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Márka | Sencor |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 63 dB |
| Elhelyezési lehetőség | Szabadonálló |
| Mikrohullámú sütő típus | standard |
| Űrmérték | 20 l |
| Mikrohullámú sütő teljesítmény | 700 W |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Teljesítmény | 700 W |
| Üzemi frekvencia | 2450 Mhz |
| Zajszint | 63 dB |
| Grill | Nem |
| Forró levegő | Nem |
| Működtetés | Elektronikus |
| Kijelző | Igen |
| Rozsdamentes acél borítás | Igen |
| Sötétszürke belső kialakítás | Igen |
| Digitális vezérlés | Igen |
| 8 automatikus főzés / sütés program | Igen |
| Többlépcsős sütés / főzés | Igen |
| Súly alapú kiolvasztás | Igen |
| 95 perces időzítő | Igen |
| Óra | Igen |
| Indítás késleltetés | Igen |
| 5 teljesítményfokozat | Igen |
| Hangjelzések | Igen |
| Gyermek biztonsági zár | Igen |
| Forgótányér átmérő | 24,5 cm |
| Belső felület | Lakkozott |
| Ajtó nyitás | Beépített ajtónyitó fogantyú, bal oldalra nyíló kivitel |
| Beépíthető | Nem |
| Magasság | 26,2 cm |
| Szélesség | 45,2 cm |
| Mélység | 35,1 cm |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Tömeg | 10,5 kg |
