Leírás
Leírás:
• Robusztus fém ház, fém fogaskerekekkel
• 6,0 literes és 3,0 literes acél keverőtál fogantyúval, mérőskálával
• Fűszerőrlő
• Nagyteljesítményű 1500 W-os motor
• Egyedülálló LED edényvilágítás, a tészta állagának a tökéletes ellenőrzéséhez
• Fém bolygóműves hajtómű, csendes futású és hosszú élettartamú
• Sencor Smart Power & Energy
• Bolygóműves keverés, habverés és dagasztás
• Fordulatszám szabályozás lágyindítással és 6 fordulatszám fokozattal
• Impulzus funkció az azonnali maximális teljesítményhez
• 3 fém keverőszár a dagasztáshoz, keveréshez, könnyű tésztákhoz, krémekhez és habveréshez
• Speciális FLEXI keverő a finom tésztákhoz és krémekhez
• 2 –18 tojásfehérje felverése (M méretű tojásokból)
• Húsdarálás és kolbásztöltés
• 3 darab darálótárcsa: a finom, közepes és durva daráláshoz
• Kolbásztöltő, 2 átmérő
• Daráltkeksz tészta kinyomó
• Daráltkeksz készítő
• Mixelés és smoothie italok készítése
• 1,5 l-es üvegmixer
• Szeletelés, reszelés és darálás
• 4 darab robusztus szeletelő dob, a tökéletesen finom vagy durvább reszeléshez,szeleteléshez, zsemlemorzsa készítéséhez, burgonya reszeléséhez stb.
•Kényelmes használat, köszönhetően az alább feltüntetett műszaki megoldásoknak
• LED edényvilágítás, a tészta állagának a tökéletes ellenőrzéséhez
• Átlátszó fedél adagoló nyílással, az alapanyagok a keverés közben is adagolhatók
• Műanyag zárófedél a rozsdamentes acéledényre, a hűtőben való tároláshoz
• A kar a felhajtott helyzetében rögzíthető, a keverő szárak kényelmes cseréjéhez
• Bajonett-rendszerű tartozékrögzítés, gyors és egyszerű tartozékcsere
Adatok:
Kimeneti teljesítmény:
- 1500 W
Keverőtál mérete:
- 6 l
Fokozat:
- 6
Pillanatkapcsoló:
- Igen
Habverő:
- Igen
Dagasztó:
- Igen
Szeletelés Reszelés:
- Igen
Húsdaráló:
- Igen
Vezérlő:
- Gomb
Mixer funkció:
- Igen
Alap szín:
- Ezüst-Szürke
Termékszélesség:
- 42 cm
Termékmagasság:
- 30 cm
Termék mélysége:
- 55 cm
Termék tömege:
- 11.5 kg
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 30 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 55 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 42 cm |
| Szín | Szürke |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 11.5 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 85 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
• Robusztus fém ház, fém fogaskerekekkel
• 6,0 literes és 3,0 literes acél keverőtál fogantyúval, mérőskálával
• Fűszerőrlő
• Nagyteljesítményű 1500 W-os motor
• Egyedülálló LED edényvilágítás, a tészta állagának a tökéletes ellenőrzéséhez
• Fém bolygóműves hajtómű, csendes futású és hosszú élettartamú
• Sencor Smart Power & Energy
• Bolygóműves keverés, habverés és dagasztás
• Fordulatszám szabályozás lágyindítással és 6 fordulatszám fokozattal
• Impulzus funkció az azonnali maximális teljesítményhez
• 3 fém keverőszár a dagasztáshoz, keveréshez, könnyű tésztákhoz, krémekhez és habveréshez
• Speciális FLEXI keverő a finom tésztákhoz és krémekhez
• 2 –18 tojásfehérje felverése (M méretű tojásokból)
• Húsdarálás és kolbásztöltés
• 3 darab darálótárcsa: a finom, közepes és durva daráláshoz
• Kolbásztöltő, 2 átmérő
• Daráltkeksz tészta kinyomó
• Daráltkeksz készítő
• Mixelés és smoothie italok készítése
• 1,5 l-es üvegmixer
• Szeletelés, reszelés és darálás
• 4 darab robusztus szeletelő dob, a tökéletesen finom vagy durvább reszeléshez,szeleteléshez, zsemlemorzsa készítéséhez, burgonya reszeléséhez stb.
•Kényelmes használat, köszönhetően az alább feltüntetett műszaki megoldásoknak
• LED edényvilágítás, a tészta állagának a tökéletes ellenőrzéséhez
• Átlátszó fedél adagoló nyílással, az alapanyagok a keverés közben is adagolhatók
• Műanyag zárófedél a rozsdamentes acéledényre, a hűtőben való tároláshoz
• A kar a felhajtott helyzetében rögzíthető, a keverő szárak kényelmes cseréjéhez
• Bajonett-rendszerű tartozékrögzítés, gyors és egyszerű tartozékcsere
Adatok:
Kimeneti teljesítmény:
- 1500 W
Keverőtál mérete:
- 6 l
Fokozat:
- 6
Pillanatkapcsoló:
- Igen
Habverő:
- Igen
Dagasztó:
- Igen
Szeletelés Reszelés:
- Igen
Húsdaráló:
- Igen
Vezérlő:
- Gomb
Mixer funkció:
- Igen
Alap szín:
- Ezüst-Szürke
Termékszélesség:
- 42 cm
Termékmagasság:
- 30 cm
Termék mélysége:
- 55 cm
Termék tömege:
- 11.5 kg
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 30 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 55 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 42 cm |
| Szín | Szürke |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 11.5 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 85 dB |
