Leírás
Az SVC 45 porzsákos porszívó különböző színekben érhető el
A Sencor SVC 45 porzsákos kompakt, mégis nagy teljesítménnyel rendelkező porszívó, amivel gyerekjáték a házimunka. A 3,6 kg súlyával könnyen szállítható, a hatékony működést a 850 W teljesítményű ECO motor biztosítja. Ideális választás ház, lakás takarítására. A gumírozott kerekek megkönnyítik a porszívó mozgatását a padlón. A Sencor 4 különböző színben kínálja a porszívót, így mindenki megtalálhatja a hozzá közel állót.
Az ötszintes szűrőrendszer kiváló eredményeket biztosít, a motor túlmelegedését pedig beépített hőszabályzó védi.
A higiénikus porzsák számos előnnyel jár
Az egyszerűen cserélhető tartós, szintetikus anyagból készült zsák akár 1,5 liter maximális kapacitással rendelkezik. A kialakításnak köszönhetően nem szakad el, és még jobb szűrést eredményeket, mint a papírzacskók. A beépítésre került egy telítettség jelző figyelmezteti Önt a porzsák telítettségi állapotáról.
Egyszerű kezelhetőség
Puha, gumírozott kerekekkel felszerelt porszívó bármilyen felületen könnyen mozgatható, és a minden esetben védik a padlófelületet az esetleges karcolódásoktól. Ugyanakkor a könnyű súly miatt egyszerűen követi Önt a különböző útvonalakon.
Takarítás akár 291 m2-es felületen
Nem kell attól tartania, hogy a porszívózás során gyakran kell konnektort cserélnie. Az 5,0 méteres hálózati kábel elég hosszú ahhoz, hogy megbízhatóan lefedjen egy akár 291 m2-es területet minimális csatlakozócserével.
Modern matt megjelenés és könnyű karbantartás
A Sencor porszívóinak jellegzetessége az egyszerű karbantarthatóság. A modern design egy fényes narancs árnyalattal lett kombinálva. A már-már futurisztikus megjelenéshez, egy szokatlanul kis súly társul, amely éppen csak 3,6 kg-ot jelent. A hosszú élettartam megőrzése érdekében csak puha, langyos vízben megnedvesített ruhával tisztítsa a készüléket. A hatékonyság megőrzése érdekében ajánlatos tiszta víz alatt kimosni a szűrőt amely átlagos felhasználási mód esetén fél évente javasolt cserélni.
1. Univerzális padlófej kihúzható kefével
Segítségével szinte minden típusú padlót porszívózhat legyen az parketta, kő, laminált padló, padlószőnyeg vagy szőnyeg. A kombinált kefe funkció egyszerűen ki és be kapcsolható a felület típusától függően.
2. Résszívó kifordítható kefével
A résszívó fejjel a nehezen elérhető helyek, sarkak és rések takarítása gyerekjáték. A porolókefével könnyedén tisztíthatók a bútorok, könyvek és képkeretek.
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 44 KWh/év |
| Használat | Háztartási |
| Hatósugár | 7 m |
| Kábel visszacsévélés | Igen |
| Kiegészítők | Standart kefés porszívófej |
| Kivehető morzsaporszívó | Nem |
| Magasság | 21 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 34.5 cm |
| Motor teljesítmény | 850 W |
| Por visszabocsátási osztály | D |
| Porszívó típus | Porzsákos porszívó |
| Por tárolása | Porzsákos |
| Porzsák ürtartalom | 1.5 l |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fehér |
| Szívóerő szabályozás | Nem |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tisztítási hatékonyság padlón | A |
| Tisztításí hatékonyság szőnyegen | E |
| Tömeg | 3.6 kg |
| Zajszint | 79 dB |
| • 850 W nagy hatékonyságú motor | |
| • Porzsákos kivitelezés | |
| • 1,5 literes maximális porzsák kapacitás | |
| • Porzsák-telítettség jelző | |
| • Automata kábelbehúzás | |
| • 5 szintes szűrőrendszer | |
| • Teleszkópos műanyag cső | |
| • Parkoló helyzet a padlószívócsőhöz | |
| • Hatótávolság 7,5 m (hálózati vezeték hossza 5 m) | |
| • Puha padlóvédő kerekek, a porszívó csendes mozgatásához | |
| • A motor túlmelegedését megakadályozó termosztát | |
| Tartozékok | |
| • Univerzális padlószívó fej - kitolható kefével | |
| • Résszívófej | |
| • Kárpit-szívófej | |
| • Kefe fej | |
| Technikai információk | |
| • Tápfeszültség | 220 – 240 V / 50 – 60 Hz |
| • Teljesítmény | 850 W |
| • Zajszint | 79 dB |
| • Hálózati vezeték hossz | 5 m |
| • Porzsák kapacitás | 1,5 liter |
| • Méret (hossz × szélesség × magasság) | 345 × 255 × 210 mm |
| • Súly | 3,6 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Az SVC 45 porzsákos porszívó különböző színekben érhető el
A Sencor SVC 45 porzsákos kompakt, mégis nagy teljesítménnyel rendelkező porszívó, amivel gyerekjáték a házimunka. A 3,6 kg súlyával könnyen szállítható, a hatékony működést a 850 W teljesítményű ECO motor biztosítja. Ideális választás ház, lakás takarítására. A gumírozott kerekek megkönnyítik a porszívó mozgatását a padlón. A Sencor 4 különböző színben kínálja a porszívót, így mindenki megtalálhatja a hozzá közel állót.
Az ötszintes szűrőrendszer kiváló eredményeket biztosít, a motor túlmelegedését pedig beépített hőszabályzó védi.
A higiénikus porzsák számos előnnyel jár
Az egyszerűen cserélhető tartós, szintetikus anyagból készült zsák akár 1,5 liter maximális kapacitással rendelkezik. A kialakításnak köszönhetően nem szakad el, és még jobb szűrést eredményeket, mint a papírzacskók. A beépítésre került egy telítettség jelző figyelmezteti Önt a porzsák telítettségi állapotáról.
Egyszerű kezelhetőség
Puha, gumírozott kerekekkel felszerelt porszívó bármilyen felületen könnyen mozgatható, és a minden esetben védik a padlófelületet az esetleges karcolódásoktól. Ugyanakkor a könnyű súly miatt egyszerűen követi Önt a különböző útvonalakon.
Takarítás akár 291 m2-es felületen
Nem kell attól tartania, hogy a porszívózás során gyakran kell konnektort cserélnie. Az 5,0 méteres hálózati kábel elég hosszú ahhoz, hogy megbízhatóan lefedjen egy akár 291 m2-es területet minimális csatlakozócserével.
Modern matt megjelenés és könnyű karbantartás
A Sencor porszívóinak jellegzetessége az egyszerű karbantarthatóság. A modern design egy fényes narancs árnyalattal lett kombinálva. A már-már futurisztikus megjelenéshez, egy szokatlanul kis súly társul, amely éppen csak 3,6 kg-ot jelent. A hosszú élettartam megőrzése érdekében csak puha, langyos vízben megnedvesített ruhával tisztítsa a készüléket. A hatékonyság megőrzése érdekében ajánlatos tiszta víz alatt kimosni a szűrőt amely átlagos felhasználási mód esetén fél évente javasolt cserélni.
1. Univerzális padlófej kihúzható kefével
Segítségével szinte minden típusú padlót porszívózhat legyen az parketta, kő, laminált padló, padlószőnyeg vagy szőnyeg. A kombinált kefe funkció egyszerűen ki és be kapcsolható a felület típusától függően.
2. Résszívó kifordítható kefével
A résszívó fejjel a nehezen elérhető helyek, sarkak és rések takarítása gyerekjáték. A porolókefével könnyedén tisztíthatók a bútorok, könyvek és képkeretek.
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 44 KWh/év |
| Használat | Háztartási |
| Hatósugár | 7 m |
| Kábel visszacsévélés | Igen |
| Kiegészítők | Standart kefés porszívófej |
| Kivehető morzsaporszívó | Nem |
| Magasság | 21 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 34.5 cm |
| Motor teljesítmény | 850 W |
| Por visszabocsátási osztály | D |
| Porszívó típus | Porzsákos porszívó |
| Por tárolása | Porzsákos |
| Porzsák ürtartalom | 1.5 l |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fehér |
| Szívóerő szabályozás | Nem |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tisztítási hatékonyság padlón | A |
| Tisztításí hatékonyság szőnyegen | E |
| Tömeg | 3.6 kg |
| Zajszint | 79 dB |
| • 850 W nagy hatékonyságú motor | |
| • Porzsákos kivitelezés | |
| • 1,5 literes maximális porzsák kapacitás | |
| • Porzsák-telítettség jelző | |
| • Automata kábelbehúzás | |
| • 5 szintes szűrőrendszer | |
| • Teleszkópos műanyag cső | |
| • Parkoló helyzet a padlószívócsőhöz | |
| • Hatótávolság 7,5 m (hálózati vezeték hossza 5 m) | |
| • Puha padlóvédő kerekek, a porszívó csendes mozgatásához | |
| • A motor túlmelegedését megakadályozó termosztát | |
| Tartozékok | |
| • Univerzális padlószívó fej - kitolható kefével | |
| • Résszívófej | |
| • Kárpit-szívófej | |
| • Kefe fej | |
| Technikai információk | |
| • Tápfeszültség | 220 – 240 V / 50 – 60 Hz |
| • Teljesítmény | 850 W |
| • Zajszint | 79 dB |
| • Hálózati vezeték hossz | 5 m |
| • Porzsák kapacitás | 1,5 liter |
| • Méret (hossz × szélesség × magasság) | 345 × 255 × 210 mm |
| • Súly | 3,6 kg |
