Leírás
Leírás
A TOO CG-500-B 200W-os fekete kávédaráló gondoskodik az ízletes kávé egyszerű elkészítéséről. Az egyenletes darálásról a nemesacélból készült darálókövek gondoskodnak. Az egészen finomtól a durva őrleményig 12 különböző beállítási fokozat áll rendelkezésre. A szemes illetve darált kávét tároló tartály könnyen eltávolítható, így egyszerűen tisztán tartható.
Szín: Fekete
Teljesítmény: 200 W
Rozsdamentes acél, örlőköves daráló
12 darálási fokozat, a finomtól a durváig
Kávészem tároló: 250 gr
Darált kávé tartály: 95 gr
Beállítható csésze adag 2-től 12 csészéig
Kék LED jelzőfény
Csúszásgátló gumi lábak
Zajszint: <85 dB
Tápkábel hossza: 95 cm
Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Integrált kapcsoló
Igen
Automatikus kikapcsolás
Nem
Állítható kávéerősség
Nem
Cappuccino készítés
Nem
Forró csokoládé készítés
Nem
Forró tejhab készítés
Nem
Nettó súly
1,2 kg
Magasság (max.)
270 mm
Szélesség (max.)
190 mm
Mélység (max.)
128 mm
Anyag
Rozsdamentes acél
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.95 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 27 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 12.8 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 200 W |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Zajszint | 85 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
A TOO CG-500-B 200W-os fekete kávédaráló gondoskodik az ízletes kávé egyszerű elkészítéséről. Az egyenletes darálásról a nemesacélból készült darálókövek gondoskodnak. Az egészen finomtól a durva őrleményig 12 különböző beállítási fokozat áll rendelkezésre. A szemes illetve darált kávét tároló tartály könnyen eltávolítható, így egyszerűen tisztán tartható.
Szín: Fekete
Teljesítmény: 200 W
Rozsdamentes acél, örlőköves daráló
12 darálási fokozat, a finomtól a durváig
Kávészem tároló: 250 gr
Darált kávé tartály: 95 gr
Beállítható csésze adag 2-től 12 csészéig
Kék LED jelzőfény
Csúszásgátló gumi lábak
Zajszint: <85 dB
Tápkábel hossza: 95 cm
Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Integrált kapcsoló
Igen
Automatikus kikapcsolás
Nem
Állítható kávéerősség
Nem
Cappuccino készítés
Nem
Forró csokoládé készítés
Nem
Forró tejhab készítés
Nem
Nettó súly
1,2 kg
Magasság (max.)
270 mm
Szélesség (max.)
190 mm
Mélység (max.)
128 mm
Anyag
Rozsdamentes acél
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.95 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 27 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 12.8 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 200 W |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Zajszint | 85 dB |
