Leírás
TOO FANC-76-300-WOOD mennyezeti ventilátor, 45 W, 6 lapátos kialakítás, 76 cm lapátátmérő, 2 db zsinorkapcsoló, 3 Sebességfokozat, Világítás, Változtatható forgásirány
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 45 W
6 Lapátos kialakítás
Lapátátmérő: 76 cm
2 db zsinórkapcsoló
Sebességfokozatok száma: 3
Világítás
Izzó foglalat - E27, 40W
Változtatható forgásirány
230 V / 50 Hz - 60 Hz
Változtatható szín: a lapátok 2 oldala más színű (világosabb és sötétebb)
Doboz tartalma:
FANC-76-300-WOOD Mennyezeti ventilátor
Használati útmutató
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia
Paraméterek
| Távvezérlés | Igen |
| Izzót tartalmaz-e? | Nem |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Izzó foglalat | E27 |
| Foglalat max. | 40 W |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Feszültség | 230,0 V |
| Nappali | Igen |
| Hálószoba | Igen |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fa |
| Átmérő | 130 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO FANC-76-300-WOOD mennyezeti ventilátor, 45 W, 6 lapátos kialakítás, 76 cm lapátátmérő, 2 db zsinorkapcsoló, 3 Sebességfokozat, Világítás, Változtatható forgásirány
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 45 W
6 Lapátos kialakítás
Lapátátmérő: 76 cm
2 db zsinórkapcsoló
Sebességfokozatok száma: 3
Világítás
Izzó foglalat - E27, 40W
Változtatható forgásirány
230 V / 50 Hz - 60 Hz
Változtatható szín: a lapátok 2 oldala más színű (világosabb és sötétebb)
Doboz tartalma:
FANC-76-300-WOOD Mennyezeti ventilátor
Használati útmutató
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia
| Távvezérlés | Igen |
| Izzót tartalmaz-e? | Nem |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Izzó foglalat | E27 |
| Foglalat max. | 40 W |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Feszültség | 230,0 V |
| Nappali | Igen |
| Hálószoba | Igen |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fa |
| Átmérő | 130 cm |
