Leírás
TOO KE-501-W Vízforraló 1,8 L, 1500 W, 360°-os középcsatlakozó, Krém
Termékjellemzők:
- Szín: Krém
- Teljesítmény: 1500 W
- Anyag: Rozsdamentes acél + műanyag
- Kapacitás: 1,8 L
- Méret: 22 x 15.8 x 22.7 cm
- Súly: 0.58 kg
- Tápkábel hossza: 70 cm
- Tápellátás: 230V / 50-60Hz
Extrák:
- Biztonsági zárral ellátott fedél
- Automatikus kikapcsolás a forráspont elérése után
- Túlmelegedés ellen védelem víz nélküli bekapcsolás esetén
- 360 fokban forgó talp
- Csúszásmentes talp
Doboz tartalma:
KE-501-W Vízforraló
Használati útmutató
Garancia: 12 hónap Display szervizben!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.7 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 22.7 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Szín | Krém |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 0.58 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.8 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vezeték tároló | Igen |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Víztartály | 1,8 L |
| Tartály bevonata | Rozsdamentes acél |
| Rejtett fűtőszál | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Alap szín | Krém |
| Nettó súly | 0,58 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO KE-501-W Vízforraló 1,8 L, 1500 W, 360°-os középcsatlakozó, Krém
Termékjellemzők:
- Szín: Krém
- Teljesítmény: 1500 W
- Anyag: Rozsdamentes acél + műanyag
- Kapacitás: 1,8 L
- Méret: 22 x 15.8 x 22.7 cm
- Súly: 0.58 kg
- Tápkábel hossza: 70 cm
- Tápellátás: 230V / 50-60Hz
Extrák:
- Biztonsági zárral ellátott fedél
- Automatikus kikapcsolás a forráspont elérése után
- Túlmelegedés ellen védelem víz nélküli bekapcsolás esetén
- 360 fokban forgó talp
- Csúszásmentes talp
Doboz tartalma:
KE-501-W Vízforraló
Használati útmutató
Garancia: 12 hónap Display szervizben!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.7 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 22.7 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Szín | Krém |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 0.58 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.8 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vezeték tároló | Igen |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Víztartály | 1,8 L |
| Tartály bevonata | Rozsdamentes acél |
| Rejtett fűtőszál | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Alap szín | Krém |
| Nettó súly | 0,58 kg |
