Leírás
Termék jellemzők:
• Szín: Ezüst
• Teljesítmény: 1900 W
• Rozsdamentes acél habverő
• Űrtartalom: 6 l
• 6 sebességfokozat turbó funkcióval
• LED visszajelző fény
• Túlfeszültség és túlmelegedés elleni védelem
• Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
• Kiengedő gomb a keverőszárak gyors cseréjéhez
• Csúszásgátlós lábak • Méret: 44,2x26,6x35,4 cm
• Súly: 5,3 kg
• Zajszint: 80 dB
• Tápkábel hossza: 1 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Doboz tartalma: TOO SM-1900-MG Dolphin Konyhai robotgép Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
Használati útmutató
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 1 m |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 35.4 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 26.6 cm |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 5.3 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 80 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék jellemzők:
• Szín: Ezüst
• Teljesítmény: 1900 W
• Rozsdamentes acél habverő
• Űrtartalom: 6 l
• 6 sebességfokozat turbó funkcióval
• LED visszajelző fény
• Túlfeszültség és túlmelegedés elleni védelem
• Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
• Kiengedő gomb a keverőszárak gyors cseréjéhez
• Csúszásgátlós lábak • Méret: 44,2x26,6x35,4 cm
• Súly: 5,3 kg
• Zajszint: 80 dB
• Tápkábel hossza: 1 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Doboz tartalma: TOO SM-1900-MG Dolphin Konyhai robotgép Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
Használati útmutató
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 1 m |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 35.4 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 26.6 cm |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 5.3 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 80 dB |
