Leírás
LEÍRÁS:
- Teljesítmény: 700W
- Kapacitás: 2 szelet
- Állítható pirítási szintek: Manuálisan állítható (7 szint)
- Szelet középre igazítás: Automatikus
- Funkciók: STOP
- Morzsatálca: Kivehető
- Hálózati kábel tartó: Beépített
- Méret (mm): 287 x 168 x 185
- Gyártói garancia: 12 hónap
- Bemeneti feszültség/ Frekvencia: 220-240V/ 50 Hz
-
Ház anyaga
- Műanyag
-
Hidegfalú
- Nem
-
Morzsatálca
- Igen
-
Biztonsági kikapcsolás
- Igen
-
Automatikus szeletkiemelés
- Igen
-
Alap szín
- Fekete
-
Nettó súly
- 1 kg
-
Szélesség (max.)
- 160 mm
-
Magasság (max.)
- 165 mm
-
Mélység (max.)
- 265 mm
-
Kábel hosszúság
- 85 cm
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kábel hossza | 0.85 m |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 16.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 26.5 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 700 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Vezeték tároló | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Teljesítmény: 700W
- Kapacitás: 2 szelet
- Állítható pirítási szintek: Manuálisan állítható (7 szint)
- Szelet középre igazítás: Automatikus
- Funkciók: STOP
- Morzsatálca: Kivehető
- Hálózati kábel tartó: Beépített
- Méret (mm): 287 x 168 x 185
- Gyártói garancia: 12 hónap
- Bemeneti feszültség/ Frekvencia: 220-240V/ 50 Hz
-
Ház anyaga
- Műanyag
-
Hidegfalú
- Nem
-
Morzsatálca
- Igen
-
Biztonsági kikapcsolás
- Igen
-
Automatikus szeletkiemelés
- Igen
-
Alap szín
- Fekete
-
Nettó súly
- 1 kg
-
Szélesség (max.)
- 160 mm
-
Magasság (max.)
- 165 mm
-
Mélység (max.)
- 265 mm
-
Kábel hosszúság
- 85 cm
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kábel hossza | 0.85 m |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 16.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 26.5 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 700 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Vezeték tároló | Igen |
