Leírás
Terméktípus: manuális mikróhullámú sütő
Űrtartalom: 20L
Szín: Fekete
Teljesítmény: 700 W
5 program
5 teljesítmény fokozat
Melegítés és kiolvasztás funkciók
Tányér mérete: 255 mm
35' időzítő
LED világítás
Csúszás mentes talpak
Zománcozott belső burkolat
Súly (nettó/bruttó): 11,4 kg/12,4 kg
Méretei: 440*357*259, csomagolás méretei: 488*380*291 mm
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Gomb |
| Automatikus program | Igen |
| Forgótányér méret | 25.5 cm |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 25.9 cm |
| Márka | Toshiba |
| Mélység | 35.7 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütési programok száma | 5 |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 11.4 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Kapacitás 20 liter | |
| Vezérlőpanel | Mechanikus típus |
| Mikrohullámú teljesítmény | 700W |
| Mikrohullámú teljesítményszint | 5 |
| Főzési idő | 35 perc |
| Kiolvasztási funkció | Van |
| Forgótányér átmérő | 255 mm |
| Tartozék | Üveg forgótálca |
Leírás és Paraméterek
Terméktípus: manuális mikróhullámú sütő
Űrtartalom: 20L
Szín: Fekete
Teljesítmény: 700 W
5 program
5 teljesítmény fokozat
Melegítés és kiolvasztás funkciók
Tányér mérete: 255 mm
35' időzítő
LED világítás
Csúszás mentes talpak
Zománcozott belső burkolat
Súly (nettó/bruttó): 11,4 kg/12,4 kg
Méretei: 440*357*259, csomagolás méretei: 488*380*291 mm
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Gomb |
| Automatikus program | Igen |
| Forgótányér méret | 25.5 cm |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 25.9 cm |
| Márka | Toshiba |
| Mélység | 35.7 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütési programok száma | 5 |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 11.4 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Kapacitás 20 liter | |
| Vezérlőpanel | Mechanikus típus |
| Mikrohullámú teljesítmény | 700W |
| Mikrohullámú teljesítményszint | 5 |
| Főzési idő | 35 perc |
| Kiolvasztási funkció | Van |
| Forgótányér átmérő | 255 mm |
| Tartozék | Üveg forgótálca |
