Leírás
Leírás:
A MaxiKlasse tűzhelyek nagy sütõterében egyenletesen sül át minden étel. A könnyen tisztítható és egyszerűen kezelhetõ kerámia fõzõlapon egyszerűen elkészíthet egyszerre több fogást is.
Airfry - ropogós sültkrumpli, rántott csirke olaj nélkül
Az AirFry funkciós sütõben van egy speciális perforált tepsi. Az apró lyukakon keresztül folyamatosan kering a forró levegõ az étel körül, így ropogósra sül a felület. Ezért olaj vagy egyéb zsiradék nélkül is süthet csirkét vagy sültkrumplit.
Unisight kijelzõ
Egy szempillantás alatt ellenõrizheti az UniSight kijelzõn az egyes zónák beállításait. Ha az idõzítõ funkciót használja, a kijelzõn nyomon követheti, melyik zónán meddig kell még fõzni az ételt. Ha lejár az idõ, a fõzõlap jelez.
Könnyen tisztítható, leszerelhetõ üvegajtó
A sütõ ajtaját egyszerűen le lehet szerelni, így kényelmesen hozzáfér takarítás közben a sütõtérhez, és az ajtót is alaposan letakaríthatja.
Optiflex teleszkópos sütõsín
Az OptiFlex teleszkópos sütõsíneket bármelyik polcszinten használhatja. Ha magasabb edényben süt, rakja a síneket alacsonyabb szintre. Ha tepsiben süt, rakhatja a síneket középre.
Maxitray tepsi 20%-kal nagyobb
Az igazán finom falatokból soha nem elég. A MaxiTray tepsi 20%-kal nagyobb, mint egy hagyományos tepsi, ezért több finomságot süthet rajta egyszerre. A nagy sütõtérben egyenletesen sül át minden falat.
Műszaki adatok:
Modellnév: CCB6446ABM
Fõzõlap típusa: üvegkerámia
Sütõ típusa: elektromos
Sütõ nettó űrtartalma (l): 73
Hõfokszabályzó: igen
Grill típusa: hagyományos, fix
Sütõajtó: tripla üveges
Elektromos tűzhey: elektromos sütõ és fõzõlap
Fõzõlap típusa: üvegkerámia
Bal elsõ fõzõzóna: kétkörös, hilight, 1000W/2200W/140mm/210mm
Bal hátsó fõzõzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Jobb elsõ fõzõzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Jobb hátsó fõzõzóna: kétkörös ovális, hilight kerámia, 2200W/1400W/265mm/170mm
Sütõ típusa: elektromos
Sütõfunkciók: alsósütés + ventilátor, Fan + top (w/o Lamp), grill + felsõ sütés, grill + vent+ felsõ sütés, hõlégbefúvás + alsó sütés, hõlégbefúvás, felsõ + alsó sütés
Sütõfunkciók:
Sütõfunkciók: alsósütés + ventilátor, Fan + top (w/o Lamp), grill + felsõ sütés, grill + vent+ felsõ sütés, hõlégbefúvás + alsó sütés, hõlégbefúvás, felsõ + alsó sütés
4 külön vezérelhetõ fõzõzóna
Süllyesztett gombok
Sütõ tisztítás:
Könnyen tisztítható ajtó (csavarok nélkül)
Hátsó gõz-kivezetés
Hűtõ ventilátor: A hűtõventilátor automatikusan elindul, amikor bekapcsoljuk a sütõt. Hűti az elektronikus alkatrészeket és a külsõ részt.
Állítható magasság
Edénytartó fiók
Fõzõlap típusa: üvegkerámia
Sütõ nettó űrtartalma (l): 73
Nettó súly (kg): 50
Magasság (mm): 850
Szélesség (mm) : 596
Mélység (mm) : 600
Termékkód (PNC): 940 002 931
Modellnév: CCB6446ABM
Sütõ típusa: elektromos
Hõfokszabályzó: igen
Grill típusa: hagyományos, fix
Sütõajtó: tripla üveges
Kezelõfelület: Elöl, Süllyesztett gombok
Kijelzõ típusa: SET timer, digitális kijelzõ, programozható
Elektronika funkciói: hangjelzés, idõtartam kijelzés, percszámláló, idõ
Sütõfunkciók: hagyományos sütés, aszalás, turbo grill, pizza, hõlégkeverés, gyors grill, nedves hõlégbefúvás
Rácsozat a sütõben: Krómozott vezetõrácsok, Krómozott vezetõrácsok
Forgónyárs: nincs
Sütõ max. teljesítményfelvétel (W): 3500
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 3 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Bővíthető főzőzóna | Igen |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Elektromos főző zónák száma | 4 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Főzőlap keret | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 85 cm |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | AEG |
| Mélység | 60 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Sütősín | Van |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 3500 W |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 50 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Termék típus | Kerámialapos tűzhely |
| Elhelyezés | Szabadonálló |
| Alap szín | Inox |
| Egyéb szín | Fekete |
| Sütőtér mérete | 72 l |
| Energiaosztály | A |
| Főzőzóna | 4 db |
| Sütővilágítás | Igen |
| Edénytartó rekesz | Igen |
| AirFry sütőtálca | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Sütővilágítás | Igen |
| Teleszkópos sütősín | Igen |
| Grill(fix) | Igen |
| Maradékhő kijelzés (4) | Igen |
| Hangjelzés | Igen |
| Percszámlálás | Igen |
| Időtartam és vége programozás | Igen |
| Digitális programóra (új timer) | Igen |
| PIPO | Igen |
| Hűtőventilátor | Igen |
| Új design | Igen |
| Sütési funkció | Alsó sütés + Ventilátor , Felső sütés + Ventillátor , Grill + Ventilátor , Grill + Felső sütés , Hőlégbefúvás , Alsó + Felső sütés , Alsó sütés + Hőlégbefúvás , |
| Szélesség (max.) | 59,6 cm |
| Magasság (max.) | 85 cm |
| Mélység (max.) | 60 cm |
| Alap szín | Inox |
| Egyéb szín | Fekete |
| Termékinformációk |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
A MaxiKlasse tűzhelyek nagy sütõterében egyenletesen sül át minden étel. A könnyen tisztítható és egyszerűen kezelhetõ kerámia fõzõlapon egyszerűen elkészíthet egyszerre több fogást is.
Airfry - ropogós sültkrumpli, rántott csirke olaj nélkül
Az AirFry funkciós sütõben van egy speciális perforált tepsi. Az apró lyukakon keresztül folyamatosan kering a forró levegõ az étel körül, így ropogósra sül a felület. Ezért olaj vagy egyéb zsiradék nélkül is süthet csirkét vagy sültkrumplit.
Unisight kijelzõ
Egy szempillantás alatt ellenõrizheti az UniSight kijelzõn az egyes zónák beállításait. Ha az idõzítõ funkciót használja, a kijelzõn nyomon követheti, melyik zónán meddig kell még fõzni az ételt. Ha lejár az idõ, a fõzõlap jelez.
Könnyen tisztítható, leszerelhetõ üvegajtó
A sütõ ajtaját egyszerűen le lehet szerelni, így kényelmesen hozzáfér takarítás közben a sütõtérhez, és az ajtót is alaposan letakaríthatja.
Optiflex teleszkópos sütõsín
Az OptiFlex teleszkópos sütõsíneket bármelyik polcszinten használhatja. Ha magasabb edényben süt, rakja a síneket alacsonyabb szintre. Ha tepsiben süt, rakhatja a síneket középre.
Maxitray tepsi 20%-kal nagyobb
Az igazán finom falatokból soha nem elég. A MaxiTray tepsi 20%-kal nagyobb, mint egy hagyományos tepsi, ezért több finomságot süthet rajta egyszerre. A nagy sütõtérben egyenletesen sül át minden falat.
Műszaki adatok:
Modellnév: CCB6446ABM
Fõzõlap típusa: üvegkerámia
Sütõ típusa: elektromos
Sütõ nettó űrtartalma (l): 73
Hõfokszabályzó: igen
Grill típusa: hagyományos, fix
Sütõajtó: tripla üveges
Elektromos tűzhey: elektromos sütõ és fõzõlap
Fõzõlap típusa: üvegkerámia
Bal elsõ fõzõzóna: kétkörös, hilight, 1000W/2200W/140mm/210mm
Bal hátsó fõzõzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Jobb elsõ fõzõzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Jobb hátsó fõzõzóna: kétkörös ovális, hilight kerámia, 2200W/1400W/265mm/170mm
Sütõ típusa: elektromos
Sütõfunkciók: alsósütés + ventilátor, Fan + top (w/o Lamp), grill + felsõ sütés, grill + vent+ felsõ sütés, hõlégbefúvás + alsó sütés, hõlégbefúvás, felsõ + alsó sütés
Sütõfunkciók:
Sütõfunkciók: alsósütés + ventilátor, Fan + top (w/o Lamp), grill + felsõ sütés, grill + vent+ felsõ sütés, hõlégbefúvás + alsó sütés, hõlégbefúvás, felsõ + alsó sütés
4 külön vezérelhetõ fõzõzóna
Süllyesztett gombok
Sütõ tisztítás:
Könnyen tisztítható ajtó (csavarok nélkül)
Hátsó gõz-kivezetés
Hűtõ ventilátor: A hűtõventilátor automatikusan elindul, amikor bekapcsoljuk a sütõt. Hűti az elektronikus alkatrészeket és a külsõ részt.
Állítható magasság
Edénytartó fiók
Fõzõlap típusa: üvegkerámia
Sütõ nettó űrtartalma (l): 73
Nettó súly (kg): 50
Magasság (mm): 850
Szélesség (mm) : 596
Mélység (mm) : 600
Termékkód (PNC): 940 002 931
Modellnév: CCB6446ABM
Sütõ típusa: elektromos
Hõfokszabályzó: igen
Grill típusa: hagyományos, fix
Sütõajtó: tripla üveges
Kezelõfelület: Elöl, Süllyesztett gombok
Kijelzõ típusa: SET timer, digitális kijelzõ, programozható
Elektronika funkciói: hangjelzés, idõtartam kijelzés, percszámláló, idõ
Sütõfunkciók: hagyományos sütés, aszalás, turbo grill, pizza, hõlégkeverés, gyors grill, nedves hõlégbefúvás
Rácsozat a sütõben: Krómozott vezetõrácsok, Krómozott vezetõrácsok
Forgónyárs: nincs
Sütõ max. teljesítményfelvétel (W): 3500
| Ajtó kialakítása | 3 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Bővíthető főzőzóna | Igen |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Elektromos főző zónák száma | 4 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Főzőlap keret | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 85 cm |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | AEG |
| Mélység | 60 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Sütősín | Van |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 3500 W |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 50 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Termék típus | Kerámialapos tűzhely |
| Elhelyezés | Szabadonálló |
| Alap szín | Inox |
| Egyéb szín | Fekete |
| Sütőtér mérete | 72 l |
| Energiaosztály | A |
| Főzőzóna | 4 db |
| Sütővilágítás | Igen |
| Edénytartó rekesz | Igen |
| AirFry sütőtálca | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Sütővilágítás | Igen |
| Teleszkópos sütősín | Igen |
| Grill(fix) | Igen |
| Maradékhő kijelzés (4) | Igen |
| Hangjelzés | Igen |
| Percszámlálás | Igen |
| Időtartam és vége programozás | Igen |
| Digitális programóra (új timer) | Igen |
| PIPO | Igen |
| Hűtőventilátor | Igen |
| Új design | Igen |
| Sütési funkció | Alsó sütés + Ventilátor , Felső sütés + Ventillátor , Grill + Ventilátor , Grill + Felső sütés , Hőlégbefúvás , Alsó + Felső sütés , Alsó sütés + Hőlégbefúvás , |
| Szélesség (max.) | 59,6 cm |
| Magasság (max.) | 85 cm |
| Mélység (max.) | 60 cm |
| Alap szín | Inox |
| Egyéb szín | Fekete |
| Termékinformációk |
