Leírás
LEÍRÁS:
Típus:
Kerámialapos tűzhely
Elhelyezés:
Szabadonálló
Energiaosztály A
Főzőzóna 4 db
Sütővilágítás: Van
Edénytartó rekesz: Nincs
Grill funkció: Igen
Hőfokszabályzó: Nincs
Sütési funkció:
Előmelegítés
Alsó + Felső sütés + Légkeverés
Alsó + Felső sütés
Infragrill
Grill + Légkeverés
Pizza
FrozenBake
Kiolvasztás
Ventilátor: Igen
Szélesség (max.): 50 cm
Magasság (max.): 85 cm
Mélység (max.): 59.4 cm
Szín: Fehér-Fekete
Csomag tartalma:
1db sütőrács
1 db zománcozott mély sütőtálca
Egyéb
SilverMatte könnyen tisztítható zománc
AquaClean
Dupla üveg sütőajtó
Maradékhő-kijelzés
Súlya: Bruttó 41 kg
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Elektromos főző zónák száma | 4 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 59.4 cm |
| Öntisztítás | Hidrolitikus |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 41 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Típus:
Kerámialapos tűzhely
Elhelyezés:
Szabadonálló
Energiaosztály A
Főzőzóna 4 db
Sütővilágítás: Van
Edénytartó rekesz: Nincs
Grill funkció: Igen
Hőfokszabályzó: Nincs
Sütési funkció:
Előmelegítés
Alsó + Felső sütés + Légkeverés
Alsó + Felső sütés
Infragrill
Grill + Légkeverés
Pizza
FrozenBake
Kiolvasztás
Ventilátor: Igen
Szélesség (max.): 50 cm
Magasság (max.): 85 cm
Mélység (max.): 59.4 cm
Szín: Fehér-Fekete
Csomag tartalma:
1db sütőrács
1 db zománcozott mély sütőtálca
Egyéb
SilverMatte könnyen tisztítható zománc
AquaClean
Dupla üveg sütőajtó
Maradékhő-kijelzés
Súlya: Bruttó 41 kg
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Elektromos főző zónák száma | 4 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 59.4 cm |
| Öntisztítás | Hidrolitikus |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 41 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
