Leírás
Professzionális 25 mm-es hajsütővas, mellyel gyönyörű, rugalmas hullámos vagy göndör fürtöket hozhatsz létre. Egyszerűen csak tekerd a formázni kívánt hajtincset a hajsütővas köré és pár pillanat múlva már élvezheted is hajad loknijait.
Sütővas bevonata: Quartz-Ceramic
* A készülék kvarc-kerámia bevonata használat során egyenletes hőfoktartást és hőeloszlást biztosít, fokozottabb védelmet nyújt vékony szálú haj esetén is.
A sütővas átmérője: 25mm (M méret)
A hőmérséklet 6 fokozatban szabályozható: 160-170-180-190-200-210 °C között
Felmelegedési idő: 45 másodperc
Egyéb jellemzők:
- ki-be kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Hőkész állapotjelző/ működést jelző lámpa
- Vezeték hossza: 2,5m (körbe forgó kábel)
- Feszültség és teljesítmény--> 230V~50-60Hz /46W
- Beépített tartó
- LED digitális kijelző-->A precíz, digitális hőfokszabályozóval mindenki könnyedén megtalálhatja a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet
- Advanced Ceramics™ fűtőrendszernek köszönhetően pedig egyenletesen magas hőt tart fent hajgöndörítés közben.
- Hőálló alátét
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 45 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 25 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Rosegold |
| Teljesítmény | 46 W |
| Tömeg | 0.61 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Professzionális 25 mm-es hajsütővas, mellyel gyönyörű, rugalmas hullámos vagy göndör fürtöket hozhatsz létre. Egyszerűen csak tekerd a formázni kívánt hajtincset a hajsütővas köré és pár pillanat múlva már élvezheted is hajad loknijait.
Sütővas bevonata: Quartz-Ceramic
* A készülék kvarc-kerámia bevonata használat során egyenletes hőfoktartást és hőeloszlást biztosít, fokozottabb védelmet nyújt vékony szálú haj esetén is.
A sütővas átmérője: 25mm (M méret)
A hőmérséklet 6 fokozatban szabályozható: 160-170-180-190-200-210 °C között
Felmelegedési idő: 45 másodperc
Egyéb jellemzők:
- ki-be kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Hőkész állapotjelző/ működést jelző lámpa
- Vezeték hossza: 2,5m (körbe forgó kábel)
- Feszültség és teljesítmény--> 230V~50-60Hz /46W
- Beépített tartó
- LED digitális kijelző-->A precíz, digitális hőfokszabályozóval mindenki könnyedén megtalálhatja a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet
- Advanced Ceramics™ fűtőrendszernek köszönhetően pedig egyenletesen magas hőt tart fent hajgöndörítés közben.
- Hőálló alátét
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 45 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 25 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Rosegold |
| Teljesítmény | 46 W |
| Tömeg | 0.61 kg |
