Leírás
A Kreatin Protect 19 mm-es hajsütővasnak köszönhetően most a haja állapotának károsítása nélkül készíthet gyönyörű, egészséges megjelenésű fürtöket, továbbá a készülék nyolc testreszabott hőmérséklet beállításával pompás spirálokat, csavarokat és loknikat kreálhat. A keratin és mandula olajos kondicionálással bevont újgenerációs kerámia bevonat segít megóvni a fürtjeit, miközben egészséges ruganyosságot és csillogást kölcsönöz a hajának.
A divatos bronz és rózsaarany színű 19 mm-es hajsütővas 210°C-ra melegszik fel és 8 különböző hőmérséklet beállítás áll rendelkezésére, ezáltal segítve az irigylésre méltó, egészséges megjelenésű loknik kialakítását. A formázás közben a hajszálakba bejutó keratinnal és mandula olajjal impregnált továbbfejlesztett kerámia cső segítségével ruganyos és egészséges megjelenésű fürtöket alakíthatsz ki.
- Újgenerációs kerámia bevonat keratin és mandula olajos kondicionálással
- 18 mm-es átmérő
- 8 hőmérséklet beállítási lehetőség (max. 210°C)
- 30 mp-es felmelegedés
- Ki-, bekapcsoló gomb
- Működést jelző LED
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Hőálló táska
- Automatikus feszültségilleszkedés
- 1,8 méteres vezeték
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Hajsütővas átmérője | 19 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló táska | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Szín | Rózsaarany-Bronz |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 36 W |
| Tömeg | 0.33 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Kreatin Protect 19 mm-es hajsütővasnak köszönhetően most a haja állapotának károsítása nélkül készíthet gyönyörű, egészséges megjelenésű fürtöket, továbbá a készülék nyolc testreszabott hőmérséklet beállításával pompás spirálokat, csavarokat és loknikat kreálhat. A keratin és mandula olajos kondicionálással bevont újgenerációs kerámia bevonat segít megóvni a fürtjeit, miközben egészséges ruganyosságot és csillogást kölcsönöz a hajának.
A divatos bronz és rózsaarany színű 19 mm-es hajsütővas 210°C-ra melegszik fel és 8 különböző hőmérséklet beállítás áll rendelkezésére, ezáltal segítve az irigylésre méltó, egészséges megjelenésű loknik kialakítását. A formázás közben a hajszálakba bejutó keratinnal és mandula olajjal impregnált továbbfejlesztett kerámia cső segítségével ruganyos és egészséges megjelenésű fürtöket alakíthatsz ki.
- Újgenerációs kerámia bevonat keratin és mandula olajos kondicionálással
- 18 mm-es átmérő
- 8 hőmérséklet beállítási lehetőség (max. 210°C)
- 30 mp-es felmelegedés
- Ki-, bekapcsoló gomb
- Működést jelző LED
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Hőálló táska
- Automatikus feszültségilleszkedés
- 1,8 méteres vezeték
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Hajsütővas átmérője | 19 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló táska | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Szín | Rózsaarany-Bronz |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 36 W |
| Tömeg | 0.33 kg |
