Leírás
Leírás:
Hőszivattyús szárítógép,
"D" energiaosztály,
8 kg (pamut) szárítási kapacitás,
Digitális kijelző,
SteamCure gőz funkció,
Fehér gép, fekete kezelőpanel,
Fehér dobajtó fekete kerettel. EcoGentle™.
Gyűrődésgátló funkció.
LED dobvilágítás.
Kombinált szűrő.
Zajszint: 64 dB.
Víztartály helye: felül.
Gyermekzár.
Programok: Cottons, Pamut, Eco, szárító program, Synthetics, Vegyes program, Törölköző program, Outdoor / Sport program, Frissítő program, Időzített programok, GentleCare™ program, Paplan program, Tollkabát program, Farmer program,
Ing 30 perces program,
Higiénikus szárítás,
Xpress Super Short 14 perces program.
Méretek: 84,6x59,8x47cm
-
Energiafogyasztás
- 119,00 kWh
- Elhelyezés: Szabadonálló
Paraméterek
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Beko |
| Mélység | 55 cm |
| Szárítási zajszint | 64 dB |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fekete-Fehér |
| Töltet kapacitás | 8 kg |
| Tömeg | 40 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Hőszivattyús szárítógép,
"D" energiaosztály,
8 kg (pamut) szárítási kapacitás,
Digitális kijelző,
SteamCure gőz funkció,
Fehér gép, fekete kezelőpanel,
Fehér dobajtó fekete kerettel. EcoGentle™.
Gyűrődésgátló funkció.
LED dobvilágítás.
Kombinált szűrő.
Zajszint: 64 dB.
Víztartály helye: felül.
Gyermekzár.
Programok: Cottons, Pamut, Eco, szárító program, Synthetics, Vegyes program, Törölköző program, Outdoor / Sport program, Frissítő program, Időzített programok, GentleCare™ program, Paplan program, Tollkabát program, Farmer program,
Ing 30 perces program,
Higiénikus szárítás,
Xpress Super Short 14 perces program.
Méretek: 84,6x59,8x47cm
-
Energiafogyasztás
- 119,00 kWh
- Elhelyezés: Szabadonálló
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Beko |
| Mélység | 55 cm |
| Szárítási zajszint | 64 dB |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fekete-Fehér |
| Töltet kapacitás | 8 kg |
| Tömeg | 40 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
