Leírás
LG hőszivattyús szárítógép a ruhák minőségének megőrzéséért
Kényelmes és Egészséges ruhaszárítás
Kímélő szárítás hőszivattyúval
Alacsony hőmérsékleten szárít, így kímélve a ruhákat.
*A képek csupán illusztrációk, és az eredmény a ruha anyagától függően változhat.
Szenzoros szárítás
Optimális szárazság a program végén
A kiválasztott programnak megfelelően a nedvességérzékelő szenzorok segítségével a készülék automatikusan beállítja az optimális szárítási időt.
R290 hűtőközeg
Az R290 hűtőközeggel ellátott LG szárítógép alacsonyabb globális felmelegedési potenciállal rendelkezik, mint az R134a hűtőközeggel ellátott készülékek.*
*Globális felmelegedési potenciál (Global Warming Potential): R290 = 3, R134a = 1430.
LED kijelző
Hátralévő idő kijelzés
A jól látható LED kijelzőnek köszönhetően egyszerűen ellenőrízheti a hátralévő időt.
Minimalista stílus
MÉRETEK
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 235 KWh/év |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kondenzációs hatékonyság | B |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | LG |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 61 cm |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Töltet kapacitás | 8 kg |
| Tömeg | 50 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Kijelző | Van |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Kondenzációhatékonysági osztály | B |
| Zajszint | 65 dB |
| Ciklusidő | 179 perc/ciklus |
| Típus | Hőszivattyús |
| Energiaosztály (A+++ - E) | A++ |
| Éves energiafogyasztás | 235 kWh/év |
| Kapacitás | 8 kg |
| Késleltetett indítás | Van |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 61 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LG hőszivattyús szárítógép a ruhák minőségének megőrzéséért
Kényelmes és Egészséges ruhaszárítás
Kímélő szárítás hőszivattyúval
Alacsony hőmérsékleten szárít, így kímélve a ruhákat.
*A képek csupán illusztrációk, és az eredmény a ruha anyagától függően változhat.
Szenzoros szárítás
Optimális szárazság a program végén
A kiválasztott programnak megfelelően a nedvességérzékelő szenzorok segítségével a készülék automatikusan beállítja az optimális szárítási időt.
R290 hűtőközeg
Az R290 hűtőközeggel ellátott LG szárítógép alacsonyabb globális felmelegedési potenciállal rendelkezik, mint az R134a hűtőközeggel ellátott készülékek.*
*Globális felmelegedési potenciál (Global Warming Potential): R290 = 3, R134a = 1430.
LED kijelző
Hátralévő idő kijelzés
A jól látható LED kijelzőnek köszönhetően egyszerűen ellenőrízheti a hátralévő időt.
Minimalista stílus
MÉRETEK
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 235 KWh/év |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kondenzációs hatékonyság | B |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | LG |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 61 cm |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Töltet kapacitás | 8 kg |
| Tömeg | 50 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Kijelző | Van |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Kondenzációhatékonysági osztály | B |
| Zajszint | 65 dB |
| Ciklusidő | 179 perc/ciklus |
| Típus | Hőszivattyús |
| Energiaosztály (A+++ - E) | A++ |
| Éves energiafogyasztás | 235 kWh/év |
| Kapacitás | 8 kg |
| Késleltetett indítás | Van |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 61 cm |
