Leírás
Leírás
Érintőképernyős LCD kijelzőn állíthatja a sütési hőmérsékletet
80-200°C-ig, vagy választhat az előre beállított sütési programok közül. A sütési időt 60 percre szabályozhatja, mely
lejártát csengőhang jelzi.
- Erős, 1350/1450 W-os teljesítmény
- Energiafelvéte l:100-127 V / 220-240 V 50-60 Hz
- Anyaga: rozsdamentes acél, műanyag
- Érintőképernyős LCD kijelző
- Állítható sütési hőmérsékletet 80-200°C-ig
- S zabályozható sütési idő, mely lejártát csengőhang jelzi
- Túlmelegedés elleni védelem
- A hagyományos olajsütőkhöz képest 80%-kal kevesebb olaj elegendő a sütéshez
- Elegáns Fekete / Ezüst
Adatok
-
Alapadatok
-
Kimeneti teljesítmény
- 1450 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Alap szín
- Fekete
-
Űrtartalom
- 5,00 L
-
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Márka | Berlinger Haus |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
Érintőképernyős LCD kijelzőn állíthatja a sütési hőmérsékletet
80-200°C-ig, vagy választhat az előre beállított sütési programok közül. A sütési időt 60 percre szabályozhatja, mely
lejártát csengőhang jelzi.
- Erős, 1350/1450 W-os teljesítmény
- Energiafelvéte l:100-127 V / 220-240 V 50-60 Hz
- Anyaga: rozsdamentes acél, műanyag
- Érintőképernyős LCD kijelző
- Állítható sütési hőmérsékletet 80-200°C-ig
- S zabályozható sütési idő, mely lejártát csengőhang jelzi
- Túlmelegedés elleni védelem
- A hagyományos olajsütőkhöz képest 80%-kal kevesebb olaj elegendő a sütéshez
- Elegáns Fekete / Ezüst
Adatok
-
Alapadatok
-
Kimeneti teljesítmény
- 1450 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Alap szín
- Fekete
-
Űrtartalom
- 5,00 L
-
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Márka | Berlinger Haus |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
