Leírás
LEÍRÁS:
Egyszerű kezelhetőség
Maximális kapacitás, mégis kompakt méret
1,2 kg kapacitás (1000 g hasábburgonya)
Edény kapacitása: 2,1 l
Külső burkolat csiszolt nemesacél és műanyag kombinációja
Nem kivehető sütőedény
Beépített fém szagszűrő
Hidegfalú kivitel
Kényelmes fedőnyitás
Állítható termosztát kijelzővel
Betekintőablak
Teljesítmény: 1900 W
Alapadatok
Típus
Olajsütő
Kimeneti teljesítmény
1900 W
Sütőkapacitás
1,2 kg
Olajkapacitás
2,1 l
Kivehető edény
Nem
Forgó kosár
Nem
Termosztát
Igen
Hűtött fal
Igen
Ellenörzőablak
Igen
Időzítő
Igen
Olajleeresztés
Nem
Anyag
Nemesacél
Alap szín
Inox
Űrtartalom
2,10 L
Technikai paraméterek
Nettó súly
8 kg
Szélesség (max.)
34 cm
Magasság (max.)
28 cm
Mélység (max.)
37,5 cm
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 28 cm |
| Márka | Tefal |
| Mélység | 37.5 cm |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Űrtartalom | 2.1 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Egyszerű kezelhetőség
Maximális kapacitás, mégis kompakt méret
1,2 kg kapacitás (1000 g hasábburgonya)
Edény kapacitása: 2,1 l
Külső burkolat csiszolt nemesacél és műanyag kombinációja
Nem kivehető sütőedény
Beépített fém szagszűrő
Hidegfalú kivitel
Kényelmes fedőnyitás
Állítható termosztát kijelzővel
Betekintőablak
Teljesítmény: 1900 W
Alapadatok
Típus
Olajsütő
Kimeneti teljesítmény
1900 W
Sütőkapacitás
1,2 kg
Olajkapacitás
2,1 l
Kivehető edény
Nem
Forgó kosár
Nem
Termosztát
Igen
Hűtött fal
Igen
Ellenörzőablak
Igen
Időzítő
Igen
Olajleeresztés
Nem
Anyag
Nemesacél
Alap szín
Inox
Űrtartalom
2,10 L
Technikai paraméterek
Nettó súly
8 kg
Szélesség (max.)
34 cm
Magasság (max.)
28 cm
Mélység (max.)
37,5 cm
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 28 cm |
| Márka | Tefal |
| Mélység | 37.5 cm |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Űrtartalom | 2.1 l |
