Leírás
Bosch HBA272BB0 Serie 4 Beépíthető sütő, 60x60 cm, 71 Liter, 7 funkció, 3D hőlégbefúvás, A energiaosztály, Grill, Piorolitikus öntisztítás, AutoPilot10, Teljes TouchControl vezérlés
- 3D Hotair: egyenletes hőelosztás a tökéletes eredményért - akár három szinten.
- AutoPilot10: tökéletes sütési eredmények a 10 automatikus programnak köszönhetően.
- LED érintésvezérlés, piros/fehér: könnyen használható a fűtési módokhoz, hőmérséklethez és további funkciókhoz való közvetlen hozzáféréshez az érintőgombokon keresztül
- Pirolitikus öntisztítás: nem kell a tisztítással bajlódnia, hála az automata öntisztításnak.
Süssön egyenletesen akár három szinten.
Most akár egyszerre három szinten is süthet süteményeket. A 3D Hotair ventilátor gyorsan és egyenletesen osztja el a hőt a sütő belsejében. Akár három ételt is készíthet egyszerre ugyanabban a sütőben - például lasagnét a ma esti vacsorára, és muffint holnapra, az ízek keveredése nélkül.A sütés automatikusan egyszerűvé válik.
Az AutoPilot10 segítségével tökéletes ételeket készíthet. Miután behelyezte az ételt a készülékbe, állítsa be a megfelelő programot – a 10 közül az egyiket – a kijelző menüjében. Majd adja meg az étel súlyát, és nyomja meg a „Start” gombot. Innentől az AutoPilot átveszi az irányítást, és meghatározza a sütési módot, hőmérsékletet és a sütés időtartamát. Még ki is kapcsolja a programot a sütési időtartam végén. Mivel az AutoPilot segítségével készített ételek egy részét fedővel rendelkező edényben kell készíteni, így a belső falak is tiszták maradnak. A főzés nem is lehetne egyszerűbb.Könnyen irányítható
A Bosch Series 4 és 2 pirolitikus tisztítású sütőit LED Touch Control vezérli. A jobb áttekinthetőség érdekében a sütő összes funkciója megjelenik a könnyen használható kijelzőn. A fűtési mód, hőmérséklet, időtartam és minden további funkció az érintőgombokkal állítható be. A sütő típusától függően a kijelző üveg vagy rozsdamentes acél panelbe van beépítve – mindez könnyen tisztítható.Végre van valaki a családban, aki szívesen takarít.
A sütő kézzel történő tisztítása kimerítő és időigényes feladat. A beépített pirolitikus öntisztító funkcióval rendelkező sütőinkkel mostantól a lehető legegyszerűbben végezheti ezt a feladatot. Egyszerűen nyomja meg a Start gombot, és a sütő – a szennyezettségtől függően – felmelegszik akár 460 °C-ra, és elégeti a zsír- és ételmaradványokat. Önnek csak az így keletkezett kevés hamut kell egy törlőkendővel eltávolítania. A sütő így nemcsak a csodálatos ételt készíti el, hanem az azt követő takarítást is vállalja.Paraméterek
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 59.5 cm |
| Márka | Bosch |
| Maximális sütési hőmérséklet | 275 ℃ |
| Mélység | 54.8 cm |
| Öntisztítás | Pirolitikus |
| Sütési programok száma | 10 |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 3600 W |
| Tömeg | 38.44 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Típus | Elektromos sütő |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása | 0.99 kWh/ciklus |
| Légkeverés energiafogyasztása | 0.81 kWh/ciklus |
| Tisztítás | Pirolitikus |
| Multifunkciós | Igen |
| Grill | Van |
| Forgónyárs | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Kijelző | Van |
| Alsó-felső sütés | Van |
| Hőlégbefúvás | Van |
| Grill és légkeverés | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Bosch HBA272BB0 Serie 4 Beépíthető sütő, 60x60 cm, 71 Liter, 7 funkció, 3D hőlégbefúvás, A energiaosztály, Grill, Piorolitikus öntisztítás, AutoPilot10, Teljes TouchControl vezérlés
- 3D Hotair: egyenletes hőelosztás a tökéletes eredményért - akár három szinten.
- AutoPilot10: tökéletes sütési eredmények a 10 automatikus programnak köszönhetően.
- LED érintésvezérlés, piros/fehér: könnyen használható a fűtési módokhoz, hőmérséklethez és további funkciókhoz való közvetlen hozzáféréshez az érintőgombokon keresztül
- Pirolitikus öntisztítás: nem kell a tisztítással bajlódnia, hála az automata öntisztításnak.
Süssön egyenletesen akár három szinten.
Most akár egyszerre három szinten is süthet süteményeket. A 3D Hotair ventilátor gyorsan és egyenletesen osztja el a hőt a sütő belsejében. Akár három ételt is készíthet egyszerre ugyanabban a sütőben - például lasagnét a ma esti vacsorára, és muffint holnapra, az ízek keveredése nélkül.A sütés automatikusan egyszerűvé válik.
Az AutoPilot10 segítségével tökéletes ételeket készíthet. Miután behelyezte az ételt a készülékbe, állítsa be a megfelelő programot – a 10 közül az egyiket – a kijelző menüjében. Majd adja meg az étel súlyát, és nyomja meg a „Start” gombot. Innentől az AutoPilot átveszi az irányítást, és meghatározza a sütési módot, hőmérsékletet és a sütés időtartamát. Még ki is kapcsolja a programot a sütési időtartam végén. Mivel az AutoPilot segítségével készített ételek egy részét fedővel rendelkező edényben kell készíteni, így a belső falak is tiszták maradnak. A főzés nem is lehetne egyszerűbb.Könnyen irányítható
A Bosch Series 4 és 2 pirolitikus tisztítású sütőit LED Touch Control vezérli. A jobb áttekinthetőség érdekében a sütő összes funkciója megjelenik a könnyen használható kijelzőn. A fűtési mód, hőmérséklet, időtartam és minden további funkció az érintőgombokkal állítható be. A sütő típusától függően a kijelző üveg vagy rozsdamentes acél panelbe van beépítve – mindez könnyen tisztítható.Végre van valaki a családban, aki szívesen takarít.
A sütő kézzel történő tisztítása kimerítő és időigényes feladat. A beépített pirolitikus öntisztító funkcióval rendelkező sütőinkkel mostantól a lehető legegyszerűbben végezheti ezt a feladatot. Egyszerűen nyomja meg a Start gombot, és a sütő – a szennyezettségtől függően – felmelegszik akár 460 °C-ra, és elégeti a zsír- és ételmaradványokat. Önnek csak az így keletkezett kevés hamut kell egy törlőkendővel eltávolítania. A sütő így nemcsak a csodálatos ételt készíti el, hanem az azt követő takarítást is vállalja.| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 59.5 cm |
| Márka | Bosch |
| Maximális sütési hőmérséklet | 275 ℃ |
| Mélység | 54.8 cm |
| Öntisztítás | Pirolitikus |
| Sütési programok száma | 10 |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 3600 W |
| Tömeg | 38.44 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Típus | Elektromos sütő |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása | 0.99 kWh/ciklus |
| Légkeverés energiafogyasztása | 0.81 kWh/ciklus |
| Tisztítás | Pirolitikus |
| Multifunkciós | Igen |
| Grill | Van |
| Forgónyárs | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Kijelző | Van |
| Alsó-felső sütés | Van |
| Hőlégbefúvás | Van |
| Grill és légkeverés | Van |
Hasonló termékek
Electrolux EOD6P77WZ SteamBake beépíthető sütő, Sütővilágítás, Grill funkció, Sütési funkciók, Légkeverés, Hőlégbefúvás, Gőz funkció, Alsó+Felső sütés, Hagyományos sütés,Pizza, Turbó grill, Kiolvasztás, Űrtartalom 72 l, Fekete
Cikkszám: ELEOD6P77WZ
193.900 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux EOD5C50Z SteamBake beépíthető sütő, 2990 W, 72 l, Sütővilágítás, Grill funkció, Sütési funkciók, Légkeverés, Hőlégbefúvás, Párás sütés, Alsó+Felső sütés, Hagyományos sütés, Pizza, Turbó grill, Kiolvasztás, Fekete-Ezüst
Cikkszám: ELEOD5C50Z
159.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux SteamBake EOD3H70X beépíthető gőzsütő, A energiaosztály, Grill, 72 L, AquaClean, LED kijelző, Inox
Cikkszám: ELCEOD3H70X
154.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux SteamBake EOD5H70X beépíthető gőzsütő, A energiaosztály, Grill, 72 L, AquaClean, LED kijelző, Inox
Cikkszám: ELCEOD5H70X
154.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla beépíthető villany sütő BO900SX
Cikkszám: BO900SX
119.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux EOF3H40BX SurroundCook beépíthető sütő, Aqua Clean, 65 L, LED kijelző, Inox
Cikkszám: ELCEOF3H40BX
115.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla beépíthető villany sütő BO800SX
Cikkszám: BO800SX
99.900 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla beépíthető villany sütő BO600SB
Cikkszám: BO600SB
89.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
