Leírás
LEÍRÁS:
20l-es 800W mikró, 1000W grill. 8 teljesítményfokoza. Oldalsó ajtónyitás, inox színű. Elektronikus vezérlés. Gyerekzár, digitális óra.
Fizikai jellemzők:
Alap szín:
Inox
Magasság (max.):
39 cm
Szélesség (max.):
59,5 cm
Mélység (max.):
31,4 cm
Súly (nettó): 11,80 kg
(bruttó): 15 kg
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Márka | Candy |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 8 |
| Tömeg | 11.8 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
20l-es 800W mikró, 1000W grill. 8 teljesítményfokoza. Oldalsó ajtónyitás, inox színű. Elektronikus vezérlés. Gyerekzár, digitális óra.
Fizikai jellemzők:
Alap szín:
Inox
Magasság (max.):
39 cm
Szélesség (max.):
59,5 cm
Mélység (max.):
31,4 cm
Súly (nettó): 11,80 kg
(bruttó): 15 kg
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Márka | Candy |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 8 |
| Tömeg | 11.8 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
